نمناک اخبارجامعه پیش بینی هواشناسی در نخستین روزهای سال 96
سازمان هواشناسی با انتشار اطلاعیه ای،برای نخستین روزهای سال 96 در تهران و استان های شمالی هوای بارانی پیش بینی کرد.
تاریخ انتشار : 30 اسفند 1395

پیش بینی هواشناسی برای ایام نوروز 1396

هوای استان تهران امروز (30 اسفند) همراه با رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی شده است و برای اول فروردین، هوای نیمه ابری همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.هوای روزهای دوم و سوم فروردین ماه نیز با وزش باد و بارش پراکنده همراه خواهد بود. برای روز چهارم فروردین (جمعه) نیز هوای نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی شده است.

**استان مازندران

هوای استان مازندران، برای امروز (29 اسفند) بارش پراکنده همراه با وزش باد و فردا (30 اسفند) کاهش دما با بارش پراکنده پیش بینی شده است.وضعیت هوا در نخستین روز فروردین در ساری مرکز این استان نیز به تدریج ابری می شود که همراه با بارش باران خواهد بود.

برای روز دوم فروردین بارش باران همراه با کاهش دما و برای روز سوم فروردین نیز بارش باران همراه با هوای مه آلود پیش بینی شده است.در روز چهارم فروردین (جمعه) نیز هوای این استان، نیمه ابری همراه با بارش پراکنده خواهد بود.

**استان گیلان

هوای استان گیلان نیز امروز (29 اسفند) نیمه ابری با احتمال بارش و فردا (30 اسفند) همراه با بارش باران و مه آلود پیش بینی شده است.در نخستین روز فروردین ماه نیز هوا با مه صبحگاهی و بارش باران همراه خواهد شد.وضعیت هوا در دوم فروردین نیز با بارش باران و کاهش دما و در سوم فروردین مه آلود همراه با بارش باران پیش بینی می شود.

برای چهارم فروردین (جمعه) نیز مه رقیق و بارش پراکنده پیش بینی شده است.

 

پیش بینی هواشناسی در نخستین روزهای سال 96

پیش بینی هواشناسی در نخستین روزهای سال 96
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 7
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 5
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .