نمناک اخبارفرهنگ و هنر آغاز پیش ثبت نام عتبات عالیات نوروز 98
ثبت نام عتبات عالیات ، پیش ثبت نام عتبات عالیات
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام سفرهای نوروز 98 عتبات عالیات خبر داد.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1397

زمان پیش ثبت نام عتبات عالیات برای سفرهای نوروز 98

فارس:مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام سفرهای نوروزی به عتبات از شنبه 6 بهمن ماه جاری خبر داد.

سفر به عتبات در ایام نوروز در سال های اخیر بسیاری از ایرانیان ایام نوروز را در اعتاب مقدسه عراق سپری می کنند و تعطیلات خود را ترجیح می دهند که در این اماکن مقدس بگذرانند. 

بر همین اساس در سال های اخیر سفر به عتبات در ایام نوروز با استقبال زیادی مواجه شده است. 

سازمان حج و زیارت نیز به منظور برنامه ریزی بهتر زائران پیش ثبت نام از متقاضیان سفر به عتبات در ایام نوروز را دو ماه قبل آغاز می کند به طوری که ثبت نام از علاقه مندان به این سفر نورانی در ایام نوروز از اوایل بهمن ماه آغاز می شود. 

مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به زمان آغاز پیش ثبت نام از متقاضیان سفر به عتبات در ایام نوروز اظهار داشت:پیش ثبت نام سفر نوروزی به عتبات از شنبه 6 بهمن ماه جاری آغاز می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به دفاتر مجاز حج و زیارت اقدام به نام نویسی در این سفر معنوی کنند. 

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی سفرهای نوروزی عتبات از 23 اسفندماه آغاز می شود، افزود:این سفرها از 23 اسفند آغاز و تا 8 فروردین ماه ادامه دارد. 

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد:پس از اتمام پیش ثبت نام متقاضیان این سفر معنوی، به قیدقرعه در ایام نوروز به عتبات مشرف می شوند که زمان قرعه کشی نیز اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/م

شروع پیش ثبت نام سفر عتبات عالیات ویژه نوروز سال 98

این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف