نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پیش خرید بلیط هواپیمای فضایی توسط لئوناردو دی کاپریو
هواپیمای فضایی ، لئوناردو دی کاپریو
هواپیمای فضایی Virgin Spaceship که از نظر ایمنی بالا است و میتوان با آن به فضا سفر کرد که یکی از مسافران آن لئوناردو دی کاپریو میباشد.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1395

هواپیمای فضایی ایمن و مدرن

کسانی که علاقه دارند به فضا سفر کنند میتوانند با این هواپیمای فضایی ایمن خود را برای گردشگری در فضا اماده کنند.

شرکت ویرجین گلکتیک هواپیمای فضایی Virgin Spaceship را به عنوان سیستم پروازی ایمن و فوق مدرن برای توسعه گردشگری فضایی آماده کرده و حالا خبر می رسد که آن را در ماه آگوست به پرواز درخواهد آورد.

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو مسافر هواپیمای فضایی


این هواپیمای فضایی جایگزین نسخه قبلی خود یعنی SpaceShipTwo می شود که در سال 2014 در حین انجام پروازی آزمایشی در صحرای موهاوی آمریکا سقوط کرد و طی آن یکی از دو خلبان هواپیما کشته شد.

شرکت ویرجین گلکتیک در نظر دارد تا برای توسعه گردشگری فضایی و درآمدزایی هر چه بیشتر در عرصه فضا، گردشگران علاقمند را به ازای پرداخت 250 هزار دلار به فضا ببرد.

virgin spaceship

هواپیمای فضایی virgin spaceship

هواپیمای فضایی به زودی آماده ی پرواز

براساس برنامه ریزیهای از پیش صورت گرفته، هواپیمای فضایی Virgin Spaceship در حین پرواز آزمایشی ماه آینده خود به یک سیستم هوایی دیگر متصل خواهد بود و این درحالی است که پروازهای مستقل آن تا سال 2017 آغاز نخواهد شد.

ویرجین گلکتیک تاکنون درباره آغاز پروازهای این هواپیما به مقصد فضا تاریخ دقیقی اعلام نکرده اما فعلا 700 بلیط پیش فروش کرده است.
لئوناردو دی کاپریو، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد امسال از جمله افرادی است که یکی از این بلیطها را پیش خرید کرده است.
ازآنجاکه ویرجین گلکتیک بارها زمانهای اعلام شده قبلی را به هر دلیل به بعد موکول کرده، این بار محتاطانه وارد عمل شده و فعلا درباره زمان دقیق پروازها تاریخ قطعی اعلام نکرده است.

پیش خرید بلیط هواپیمای فضایی توسط لئوناردو دی کاپریو

پیش خرید بلیط هواپیمای فضایی توسط لئوناردو دی کاپریو
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف