پیمان احمدی

واکنش پیمان احمدی به صحبت های جنجالی اش

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48178زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیمان احمدی مجری تلویزیونی شبکه استانی سهند تبریز اتهامات علیه خودش را غیر منصفانه دانسته است.

حرف های جنجالی پیمان احمدی

پیمان احمدی می گوید او هیچ صحبتی را به نقل از خودش علیه بنگر و خلیل زاده انجام نداده است و تنها برخی شایعات را به زبان آورده که درباره آن هم بزرگ نمایی رخ داده است.
پیمان احمدی مجری تلویزیونی شبکه استانی سهند اتهامات علیه خودش را غیر منصفانه دانست. او در برنامه فوتبالی مربوط به این شبکه صحبت هایی راجع به نوع قهرمانی پرسپولیس کرده بود. احمدی اعلام کرده بود محسن بنگر، شجاع خلیل زاده و دروازه بان نفت تهران باعث قهرمانی سرخپوشان پایتخت شده اند.موضوعی که نه تنها باعث شده تا این بازیکنان تهدید به شکایت کنند بلکه هواداران پرسپولیس نیز نسبت به آنها واکنش شدید نشان دهند.

 

پیمان احمدی

واکنش مجری تبریزی به صحبت های جنجالی اش

 او در گفتگویی کوتاه گفت:من از جانب خودم صحبتی را در این زمینه مطرح نکردم و تنها به بیان شایعات در این باره پرداختم. متاسفانه فقط بخشی از آن بزرگ نمایی شده و همان هم باعث به وجود امدن چنین حاشیه هایی شده است.
او در ادامه تصریح کرد:به خاطر حضور در صدا و سیما اجازه مصاحبه ندارم و تنها می توانم بگویم بنده نظرات خودم را در صفحه شخصی ام در اینستاگرام گذاشته اما می بینید که چه جواب هایی در همان جا می شنوم!در حال حاضر هم تمایلی به انجام گفت و گو ندارم و بهتر است با روابط عمومی شبکه سهند صحبت کنید.

واکنش پیمان احمدی به صحبت های جنجالی اش

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از هوادار/ی
وبگردی