نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فرزندان پیمان معادی اجازه ندارند فیلمهای او را ببینند!
پیمان معادی ، رامبد جوان
پیمان معادی بازیگر فیلم درباره الی با حضور در برنامه خندوانه گفت فرزندانش هنوز اجازه ندارند فیلم های او را ببینند.

پیمان معادی در خندوانه

پیمان معادی شب گذشته (پنجشنبه 3 فروردین) میهمان برنامه خندوانه بود و این بازیگر از تجربه های سینمایی خود سخن گفت.
معادی ابتدا ضمن سلام و تبریک عید نوروز، از همخوانی تماشاگران غافلگیر شد و از فعالیت اخیر خود برای تولید فیلم سینمایی اش برای جشنواره فیلم فجر 36 و از روزهای پرکار در سال جدید گفت.


رامبد جوان

پیمان معادی و رامبد جوان


جوان در ادامه با پرسش و پاسخ از معادی، بخش گزارش ویدئویی از گفتگو با دو فرزند این بازیگر سینما را پخش کرد.

معادی در بخشی از این برنامه در اظهار نظری جالب درباره فیلم های خود گفت:من هنوز اجازه ندادم فرزندانم فیلم هایم را ببینند. چون به نظرم هنوز برای سن آنها مناسب نیست. تنها فیلمی که باران 12 ساله من تا به الان دیده، درباره الی است. آن را هم تازه دیده است!

بازیگر ابد و یک روز در ادامه درباره خاطره جالب خود از بازی با پسر 6 ساله اش گفت:رایان علاقه زیادی به دنیای دایناسورها دارد. یک روز به شدت مشغول نوشتن فیلمنامه ام بودم که اصرار کرد با هم دایناسوربازی کنیم. من هم قبول کردم. چنان در قالب نقش دایناسور فرو رفتم که از حرکات من رایان ترسید و به شدت دچار مشکلات روحی و روانی شد. این کار اعتراض همسرم را به دنبال داشت که چرا در زمان بازی با کودکان هم سخت فیلم بازی می کنم و این قدر جدی!

معادی بیان کرد:از دهه 40 به بعد شکننده تر شدم و مشکلات مربوط به کودکان مانند فقر، تغذیه، تحصیل و ... کابوس من است و بسیار اندوهگین می شوم.

پیمان معادی

پیمان معادی در برنامه خندوانهبازیگر فیلم سینمایی ابد و یک روز، ادامه داد:ما سال خیلی بدی را داشتیم و رفتن نابهنگام هنرمندانمان هنوز باورمان نشده است. حرف من این است که امسال را با کاری خوب و باحال شروع کنیم و با هزار تومان و یا پنج هزار تومان کاری خیر و باحال انجام بدهیم.

معادی با اشاره به اینکه تجارتی را در کنار سینما راه انداختم، عنوان کرد:پدرم در روز اول شروع به کارم گفت، هیچ وقت برای 10 هزار تومان در شغل خود دروغ نگو. ایشان خیلی تاکید داشت که حق کسی خورده نشود.

وی با بیان اینکه اداره امور کشور کاری بسیار سخت است، با ابراز امیدواری اظهار داشت:امیدوارم مسئولین کمی در دل مردم بروند و محرومیت و فقیر را ببیند و از نزدیک لمس کنند. ما به عنوان سینماگر سعی می کنیم با دیدن این مشکلات، درباره اش بنویسیم و تصویرگری کنیم.

گفتنی است؛ در ادامه چهار برادر جلوه، عروسک های جدید خندوانه در استودیو حاضر شدند و معادی خاطره ای از برخورد خود با «فریمن» بازیگر گفت.

معادی پس از ثبت لبخند 15 ثانیه ای خود، قول داد تا با انجام گزینش های لازم، به صورت رایگان در تمام کشور ورکشاپ نویسندگی برگزار شود.

فرزندان پیمان معادی اجازه ندارند فیلمهای او را ببینند!

فرزندان پیمان معادی اجازه ندارند فیلمهای او را ببینند!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف