نمناک اخبارپزشکی و سلامت پیوند برعکس پای پسر جوان ترکیه ای
پیوند ، پا
پزشکان ران پای پسر جوانی که در یک سانحه رانندگی دچار شکستگی و عفونت از ناحیه پا شده بود و در حالت عادی، راهی جز قطع کردن پای او وجود نداشت، را برعکس پیوند زنند.
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1396
بازدید : 4,359 نفر

پیوند برعکس و عجیب پای یک بیمار توسط جراحان ترکیه

در چند سال اخیر تجهیزات پزشکی بسیار پیشرفت کرده اند و همچنین میزان مهارت پزشکان در انجام عمل های غیر معمول به طور محسوس افزایش پیدا کرده است تا جایی که پزشکان با عمل های جراحی عجیب که در مواقع ضروری مجبور به استفاده از آنها می شوند همه را شگفت زده می کنند، زیرا در بعضی مواقع کار با روشهای معمول پیش نمی رود و نیاز به یک خلاقیت بیزگ است تا جان فردی مثلا در یک حادثه آسیب دیده را نجات دهند تا او بتواند با مشکلات کمتری به زندگی خود ادامه دهد.

پیوند پا

پیوند برعکس پا

طبق گزارشات پسر جوانی در کشور ترکیه در یک سانحه رانندگی دچار شکستگی و عفونت از ناحیه پا شد که در حالت عادی، راهی جز قطع کردن پای او وجود نداشت، اما پزشکان طی تصمیمی عجیب ران پای او را برعکس پیوند زنند که خوشبختانه بسیار موفقیت آمیز بود و با توجه به گفته های فرد آسیب دیده، آنها تصمیم درستی گرفته اند و او از وضعیت حال رضایت بیشتری دارد تا اینکه پایش قطع می شد و به همین صورت می تواند به حرکت کردن خود ادامه دهد.

پیوند برعکس پای پسر جوان ترکیه ای

پیوند برعکس پای پسر جوان ترکیه ای
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف