پیوند دست به شکم

دستی که به شکم پیوند شده بود خارج شد + تصاویر 18+

کد مطلب : 49920تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
انگشتان کارگر به کل از بین رفته بود و تنها اسخوان ها دیده می شد که چراح پیوند دست به شکم را تجویز کرد ، مدتها گذشت و حالا دستی که روزی نابود شده بود ترمیم شده از شکم بیمار خارج شده است.

نتیجه پیوند دست آسیب دیده به داخل شکم

کارگر برزیلی که مدتها پیش به دلیل آسیب جدی در کارخانه پلاستیک سازی تقریبا نیمی از دست خود را از دست داده بود به تجویز پزشک تحت عمل جراحی پیوند دست به شکم قرار گرفت و حالا بعد از گذشت دورانی سخت دست ترمیم شده بایستی از شکم خارج می شد. 

بیرن آمدن دست پیوند خورده به شکم کارگر برزیلی

"کارلوس " برزیلی روز حادثه  فکر نمی کرد که دیگر هرگز بتواند انگشت و دستی سالم داشته باشد چراکه آسیب جدی هنگام کار پوست و گوشت انگشتان دستش را به کل از بین برده بود، صحنه وحشتناکی که استخوانها کاملا دیده میشد. 

دکتر معالج کارلوس گفت که باید دست صدمه دیده در مکانی استریل باشد تا بتواند سالم بماند و شرایطی فراهم شود تا ترمیم شود. همه پوست دست از بین رفته بود و گوشت و استخواند دیده می شد و اگر در محلی که بهترین نقطه شکم تشخیص داده شد محفوظ نمی ماند دست عفونت می کرد و صدمه می دید و باید قطع می شد.

پیوند دست به شکم

عکس پیوند دست به شکم

حالا آن دوران سپری شده و جراحان دوباره باید دست را از داخل شکم خارج می کردند. تصاویری که می بینید دستی است که روی تمام گوشت و پوستش بین تیغه های دستگاه نابود شده بود و حالا ترمیم شده ، دست ترمیم شده بسیار شبیه یک دستکش بوکس است.

پیوند دست به شکم

پیوند دست به شکم

خارج کردن دست پیوند زده به شکم

انگشت کوچک او واضح است اما هنوز چهار انگشت بین پوست پوشیده از مو قرار دارد. به زودی جراحان دست او را برای جداسازی انگشتان تشکیل شده زیر پوستی که مثل دستکش روی انها کشیده شده است خارج خواهند کرد.این اولین جراحی این چنینی است و پزشکان امیدوارند نتیجه موفقیت آمیز باشد.

به گزارش میل انلاین "کارلوس" حالا می تواند مسواک ، گوشی موبایل و برخی از لوازم را در دست بگیرد.

تصاویر نتیجه پیوند دست به شکم بعد از مدتها دیده شد

پیوند دست به شکم

پیوند دست به شکم

 وضعیت کارگر برزیلی بعد از خارج شدن دست پیوند زده به شکمش

دستی که به شکم پیوند شده بود خارج شد + تصاویر 18+

514
این مطلب مفید بود ؟140
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
؟؟؟؟1396-03-02
فوق العاده بود
31
وبگردی