نمناک اخبارپزشکی و سلامت پیوند کامل صورت انسان انجام شد + تصاویر
پیوند صورت ، جراحی پلاستیکی صورت
جراحی پیوند صورت یک دوچرخه سوار به صورت آسیب دیده آتش نشانی که در حین انجام وظیفه دچار سوختگی شدید صورت شده بود انجام شد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394
بازدید : 15,903 نفر

پیوند صورت سوخته یک مرد بعد از 15 سال

"پت هاردینسون "آتش نشانی که در حین انجام وظیفه دچار سوختگی شدید صورت شده بود بعد از انجام چندین جراحی پلاستیک پیوند صورت توانست چهره ای طبیعی به دست آورد.

جراحی پیوند صورت

جراحی پیوند صورت کاملا سوخته یک آتش نشان - عکس قبل از سوخت صورت - قبل از پیوند و بعد از پیوند صورت

 ماجرای پیوند صورت سوخته آتش نشان با قهرمان دوچرخه سواری

این آتش نشان در سال 2001 در یک آتش سوزی مهیب دچار سوختگی شدید صورت شد و از ان به بعد با همان صورت نیمه متعادل به زندگی خود ادامه داد اما مشکلات بسیاری برای زندگی با یک صورت سوخته برای او وجود داشت به طوری که حتی کودکانش هم از دیدن او وحشت کرده و دور می شدند.

جراحی پیوند صورت 

عکس قبل از عمل دریافت کننده در جراحی پیوند صورت

"دیودی رادباگ" جوان 26 ساله در ماه آگوست در یک حادثه دچار ضربه مغزی شد و مدتی پیش جان باخت . مادرش اجازه داد تا صورت جوان 26 ساله را به صورت سوخته ی آتش نشان 41 ساله پیوند بزنند.

 پیوند صورت

اهدا کننده در پیوند صورت

 پزشکان جراحی صورت او را یکی از سخت ترین جراحی های پیوند صورت نامیدند چرا که تنها 40 درصد شانس نجات داشت.جراحی پلاستیک صورت این آتش نشان جوان به طور معلق باقی ماند چرا که به دلیل خطر بالا پزشکان انجام جراحی را نمی پذیرفتند تا اینکه بعد از 15 سال بعد از انتشار یک ویدئو و مصاحبه با این اتش نشان فداکار ، یک تیم پزشکی متخصص آمادگی خود را برای انجام جراحی بازسازی صورت وی اعلام کرد.در حدود 100 جراح ، تکنسین و پرستار برای انجام یک جراحی بسیار سخت جمع شده بودند . انجام جراحی پلاستیک صورت سوخته این آتش نشان جوان 26 ساعت طول کشید و تیم پزشکی و جراحی این جراحی را یکی از تکرار نشده های تاریخ پزشکی دانستند.

 جراحی پلاستیک پیوند

جراحی پلاستیک پیوند صورتی که 26 ساعت طول کشید

عمل جراحی پیوند صورت بعد از 26 ساعت به طول انجامید و بیمار بعد از ساعاتی به هوش آمد. دوره ی نقاهت بعد از جراحی به پایان رسید و او توانست چهره ی جدیدش را در آینه ببیند.

 پیوند صورت

نتیجه رضایت بخش پیوند صورت سوخته آتش نشان

تصاویر جراحی پیوند صورت

تصاویر جراحی پیوند صورت از بعد از عمل تا بهبودی کامل

پیوند صورت ، تصاویر پیوند کامل صورت یک آتش نشان

پیوند کامل صورت انسان انجام شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 38
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 37 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف