نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت ماجرای جالب عمل پیوند قلب نوزاد 4 ماهه
عمل پیوند قلب ، عمل پیوند قلب نوزاد
نوزاد 4 ماهه که نیاز به عمل پیوند قلب داشت , والدینش طی اقدامی جالب از لحظه به لحظه این عمل عکس گرفته و آنلاین به اشتراک گذاشتند.

اقدام جالب والدین نوزاد 4 ماهه هنگام عمل پیوند فرزندشان

اقدام جالب این پدر و مادر عکس هایی است که از لحظه به لحظه ی عمل پیوند قلب نوزادشان گرفتند و به اشتراک گذاشتند. کار این والدین سوژه رسانه ها شد.

"مولی" و "سم دولان" والدین "هنری" نوزاد 4 ماهه ای که تحت عمل جراحی پیوند قرار گرفته بود در اقدامی جالب، لحظه به لحظه عمل پیوند فرزندشان را برای دوستان و کسانی که مشتاقانه پیگیر سرنوشت این عمل بودند منعکس کردند.

"هنری" پسر 4 ماهه این زوج که از مشکلات جدی قلبی رنج می برد، تحت عمل پیوند قلب قرار گرفته بود. پدر و مادر "هنری" عکسهایی از شروع تا پایان عمل شامل تصویر فرزندشان در اتاق عمل و بر روی تخت جراحی، ورود پزشکان به اتاق عمل، اعضای تیم جراحی، قلب قدیمی، قلب جدید و یک دستگاه بای بس را بصورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن EASE به اشتراک گذاشتند.

آخرین آپدیت آنها در ساعت 4.30pm انجام شد:" هنری قلب جدید را پذیرفت". پسر آنها که 12 هفته زودتر به دنیا آمده بود به علت مشکلات قلبی با تشخیص پزشکان در نوبت پیوند قلب قرار گرفت و بعد از 5 ماه انتظار، سرانجام قلب جدید برای نوزاد آنها مهیا شد. گفتنی است این زوج که دارای دو دختر نیز هستند صفحه ای را در فیسبوک با نام Hope for Henry ایجاد کردند و از مردم خواستند تا برای بهبود فرزندشان دعا کنند. همچنین دوستداران "هنری" نیز در عملی تحسین برانگیز با راه اندازی صفحه ای با نام GoFundMe توانستند حدود 20000 دلار برای کمک به پرداخت هزینه عمل وی جمع آوری کنند.

عمل پیوند قلب نوزاد

عمل پیوند قلب نوزاد 4 ماهه


عکس عمل پیوند قلب

تصاویر لحظه به لحظه از پیوند قلب نوزاد


تصاویر لحظه به لحظه عمل پیوند قلب

عکس از عمل پیوند قلب نوزاد


هزینه عمل پیوند قلب

والدینی که از عمل پیوند قلب نوزادشان عکس گرفتند

 

ماجرای جالب عمل پیوند قلب نوزاد 4 ماهه

ماجرای جالب عمل پیوند قلب نوزاد 4 ماهه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف