نمناک سرگرمیگوناگون پیوند پاهای قطع شده پسربچه 2 ساله زیر قطار + تصاویر 18+
پای قطع شده ، عکس پای قطع شده
محمد صالح 2 ساله در آغوش مادرش بود زمانی که قطار با آنها برخورد کرد ، مادر از دنیا رفت و کودک 2 ساله با 2 پای قطع شده به بیمارستان منتقل شد و تحت جراحی پیوند قرار گرفت.

بهبود معجره آسای پسربچه بعد از قطع پاهایش براثر تصادف با قطار

پسربچه ای که هر دو پایش براثر برخورد قطار به شدت آسیب دیده بود و به طرز دلخراشی دچار شکاف شده بود بعد از جراحی در کمال ناباوری بهبود یافت و توانست راه برود.

Miracle of little boy who had BOTH legs severed by train but can walk again after surgeons reattached them

پیوند پای قطع شده

عکس محمد صالح در کنار جراح بعد از پیوند و بهبود وضعیت بعد از قطع شدن پاهایش زیر قطار

 

پیوند پای قطع شده

راه رفتن کودک 2 ساله بعد از جراحی پیوند پاهای قطع شده اش

راه رفتن محمد صالح 8 ماه بعد از جراحی پیوند پاهای قطع شده اش

"محمد صالح" به واسطه آسیب جدی و شدید امکان داشت هرگز نتواند دوباره راه برود اما خوشبختانه چنین نشد و بعد از جراحی توانایی حرکت پاهایش را دوباره بدست آورد.محمد 2 ساله در یک حادثه دلخراش زمانی که با مادرش در حال عبور از روی ریل قطار بودند مادرش را از دست داد و پاهایش دچار آسیب شدید شد ؛ با عکس العمل سریع و صحیح شاهدان حادثه محمد به سرعت به بیمارستان منتقل شد و عضو جدا شده با یخ در وضعیت جلوگیری از مرگ اندام قرار گرفت .

تیم جراحی به طرز باورنکردنی موفق به پیوند دوباره پاهای پسربچه شدند ، جراحی که حتی نتیجه ی این چنین خوب آن برای خود جراح نیز باورکردنی نبود به این دلیل که وضعیت پاها بعد از قطع شدن امیدی برای بهبود ایجاد نمی کرد اما این امید بعد از یک جراحی سخت 7 ساعته دوباره بدست آمد.

پیوند پای قطع شده

پیوند پای قطع شده

تصاویر دلخراش پاهای قطع شده کودک خردسال بعد از تصادف با قطار

8 ماه مراقبت و تحمل درد به پایان رسید و محمد صالح موفق شد برای دیدار جراحی که او را نجات داده بود آرام آرام قدم برداشته و وارد مطلب شود.دکتر" پراشانت مارلا" در مصاحبه ی خود گفت :در یک اتفاق ناراحت کننده پسربچه خردسال زمانی که برخورد با قطار رخ داد در آغوش مادرش بود ، متاسفانه مادرش را اط دست داد اما در کمال خوش شانسی زنده ماند ولی پاهایش دچار آسیب جدی شده بود . رسیدن به موقع آمبولانس و انتقال سریع او به بیمارستان ما را قادر به حفظ پاهای قطع شده ساخت ؛ کودک در وضعیت بدی بود و شک و ترس حاصل از تصادف این وضعیت را بدتر می کرد اما با تمام این شرایط نامناسب او را برای جراحی آماده کردیم . یک پا از زانو و پای دیگری از بالای زانو قطع شده بود بنابراین تیم جراحی بایستی جراحانی از چند رشته مختلف پزشکی می بود که تمام مراحل جراحی از بخش های داخل پا تا لایه بیرونی آن یعنی پوست را ترمیم می کردیم.بعد از 7 ساعت تلاش سنگین بالاخره جراحی با موفقیت به پایان رسید و محمد صالح 2 ساله نام خود را به عنوان کم سن و سال ترین بیمار پیوند عضو قطع شده در جهان ثبت کرد.

پیوند پاهای قطع شده پسربچه 2 ساله زیر قطار + تصاویر 18+

پیوند پاهای قطع شده پسربچه 2 ساله زیر قطار + تصاویر 18+
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف