نمناک سرگرمیگوناگون بیرون کشیدن پیچ 15 سانتی از داخل جمجمه پسرنوجوان +18
پیچ داخل جمجمه ، حوادث +18
پسر 13 ساله در حال ساخت خانه درختی بود که ناگهان تکه ای چوب میخ و پیچ دار روی سرش سقوط کرد ، پیچ داخل جمجمه او فرو رفت و در مرز حساس گیر کرد.

فرو رفتن پیچ 15 سانتی داخل جمجمه پسر نوجوان

بازیگوشی و شوق ساخت خانه درختی موجب آسیب جدی او شد که خوشبختانه با فاصله چند میلیمتری خطر از کنار مغز او عبور کرد. 
Boy avoids death by a millimeter after his skull is pierced with a six-inch SCREW when he fell while trying to build a tree house
پیچ داخل جمجمه

عکس قبل و بعد از جراحی بیرون کشیدن پیچ از داخل جمجمه پسر نوجوان

فرو رفتن پیچ خانه درختی داخل سر پسر 13 ساله

"داریوس فورمن" 13 ساله در حال ساخت خانه درختی بود که تکه ای چوب های پیچ شده به سازه از ارتفاع 5 فوتی به روی سرش سقوط کرد و میخ بلندی که روی تکه چوب نصب شده بود داخل جمجمه ی او فرو رفت . شرایطی حساس و نگران کننده که در نهایت با رساندن او به بیمارستان و عکسبرداری و جراحی رفع شد.
وضعیت فرو رفتن پیچ داخل جمجمه ی "داریوس" به گونه ای بود که پزشکان احتمال خونریزی داخلی مغزی در او را می دادند اما خوشبختانه عکسبرداری ها و سی تی اسکن نشان داد که پیچ جمجمه را سوراخ کرده اما چند میلیمتر از مغز فاصله دارد و به این عضو مهم برخورد نکرده است.
پیچ داخل جمجمه

تصویر دلخراش از پیچ فرو رفته داخلی جمجمه 

به سرعت شرایط جراحی در بیمارستان "جونز هاپکین" در مریلند آمادهو با موفقیت انجام شد .دکتر "چوهن" در توضیح این جراحی گفت :شرایط حساسی بود چرا که فاصله پیچ از مغز تنها چند میلیمتر بود و هر گونه فشار و حرکتی می توانست آن را به سمت مغز هدایت کند برای همین سعی داشتیم با آرامش و دقت خاصی جراحی را انجام دهیم که در نهایت موفق به خارج کردن پیچ 15 سانتی متری از داخل جمجمه بیمار شدیم.

بیرون کشیدن پیچ 15 سانتی از داخل جمجمه پسرنوجوان +18

بیرون کشیدن پیچ 15 سانتی از داخل جمجمه پسرنوجوان +18
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف