نمناک سرگرمیگوناگون شهری زیبا پر از چادرهای مسافرتی + تصاویر
چادر مسافرتی ، چادرهای مسافرتی
شهر گلستون بری در انگلیس به عنوان شهر چادرهای مسافرتی معرفی شده است این مکان پهناور که بزرگ ترین فستیوال موسیقی در فضای سبز و هنرهای اجرایی جهان در آن اجرا می شود، حدود 8 و نیم مایل مساحت دارد.
بازدید : 3,340 نفر

شهر چادرهای مسافرتی

رسم چندین هزارساله چادر زدن در طبیعت امروز شکل دیگری به خود گرفته.شیوه ای که بسیاری از  طبیعت گردها و مسافران شهرهای تاریخی هم برای دوری از هتل ها با قیمت های سرسام آورشان شب ها در مکان های مشخصی چادر می زنند.اینکه چرا مردم به شهر گلستون بری شهر چادر مسافرتی می گویند از تصاویر هوایی که در ادامه خواهید دید، مشخص است.

هرچند باران آرام آرام فرومی ریزد اما این جماعت چادرنشین کاملاً خود را آماده کرده اند. از چادرهای خانوادگی که تنگاتنگ در کنار هم فشرده شده اند تا ردیف های منظم چادرهای اعیانی که اجاره داده می شوند، همگی از این بالا جلوه ای زیبا دارند. درست مثل هرسال این مزرعه تولید لبنیات به طیفی رنگارنگ از چادرهای مسافرتی تبدیل شده است.

اشکال درهم ریخته اما جالب توجه به این روستای انگلیسی نمایی برزنتی داده و اکنون مأمن افرادی است که برای فستیوال در آنجا گردآمده اند. این مکان پهناور که بزرگ ترین فستیوال موسیقی در فضای سبز و هنرهای اجرایی جهان در آن اجرا می شود، حدود 8 و نیم مایل مساحت دارد.

چادرهای مسافرتی

چادرهای مسافرتی

چادرهای مسافرتی

چادرهای مسافرتی

 

شهری زیبا پر از چادرهای مسافرتی + تصاویر

شهری زیبا پر از چادرهای مسافرتی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف