نمناک تکنولوژیاختراعات اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها + تصاویر
چادر خورشیدی ، اختراع چادر مسافرتی جدید
افزایش آمار بی خانمانان در لس انجلس تیمی از دانش آموزان دبیرستانی را به فکر اختراع چادر خورشیدی انداخت که انرژی لازم را در طول روز از خورشید دریافت و ذخیره کنند.

اختراع چادر خورشیدی برای افراد بی خانمان

دختر نوجوانی که بدون داشتن هیچ تجربه ای در زمینه مهندسی و ساخت یک چادر مناسب برای افراد بی خانمان طراحی کرد توانست رتبه اول  MIT را از ان خود کند.

Teen Girls Invent Solar-Powered Tent For Homeless With No Engineering Experience, Win Grant From MIT

چادر خورشیدی

اختراع چادر خورشیدی برای افراد بی خانمان در لس آنجلس

با توجه به افزایش شمار بی خانمانان در شهر لس آنجلس ساکنان وحتی دانش اموزان نخبه در جستجوی راه حلی برای رفع این مشکل هستند. دانش آموزان دبیرستان "سن فرناندو" با در نظر داشتن این مشکل موفق به اختراع چادری سبک با توانایی استفاده از انرژی خورشیدی شد.

این تیم 12 نفری با استفاده از فیلم های اموزشی موجود در یوتیوب و اطلاعات گوگل موفق شدند تا با کمک چاپگر 3 بعدی و برنامه نویسی های دقیق و در نهایت با استفاده از هنر دوخت و دوز این محصول را اماده کنند.

چادر خورشیدی

چادر خورشیدی

چادر خورشیدی

اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها

این تیم در پروسه کار سخت گروهی 10.000 دلار هزینه که توسط یکی از دانشگاه ها به انها داده شده بود و تلاش شبانه روزی توانستند چادری را که با استفاده از انرژی خورشیدی می تواند فضای زندگی ساده برای افراد بی خانمان را فراهم کند تکمیل کنند.

اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها + تصاویر

اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش تکنولوژی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف