نمناک ورزشفوتبال چاقوکشی داور فوتبال در تست داوری لیگ برتر
داور فوتبال ، حسین عسگری
در تست گیری داوران لیگ برتر فوتبال یکی از داوران رد شده به شدت از رد شدن در تست داوری عصبانی شد و به حسین عسگری حمله کرد.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395
بازدید : 2,342 نفر

حاشیه های تست گیری داوران لیگ برتر

مردود شدن نزدیک به یک چهارم داوران فوتبال در تست آمادگی جسمانی باعث نگرانی جامعه فوتبال شده است. بسیاری از داوران مطرح لیگ برتری نتوانستند در این تست مجوز حضور در بازی های لیگ برتر را دریافت کنند و این موضوع واکنش بسیاری از داوران را در پی داشته است.

روز گذشته تست گیری از داورانی که باید برای فصل آینده قضاوت کنند، انجام شد. در این امتحان چند داور نتوانستند به حدنصاب خوبی برسند و رد شدند که این مسئله باعث ایجاد شدن حاشیه هایی نیز شد.

داور فوتبال

تست داوری لیگ برتر


یدالله جهانبازی، البرز حاجی پور، محمدحسین زاهدی فر، غلامی، کاظمی، مرجان زادگان و «ع.ر» نفراتی بودند که در تست گیری رد شدند و اسامی آنها نیز به صورت رسمی از سوی کمیته داوران اعلام خواهد شد. با این حال حاشیه های تست گیری داوران مسئله ای نیست که به راحتی از کنار آن گذشت.

چاقوکشی داور فوتبال 

جدا از اینکه گفته می شود شبانه نام 25 داور به لیست اولیه اضافه شده و این مسئله محل اختلاف بین کمیته داوران و دپارتمان داوری بوده است، یک درگیری هم در تست گیری صورت گرفت. این درگیری پس از رد شدن یکی از داوران به نام «ع.ر» بوده که وقتی نمی تواند حدنصاب قبولی در تست را به دست بیاورد، حسین عسگری از او می خواهد که محل تست گیری را به دلیل رد شدن، ترک کند. این فرد به شدت عصبانی شده و با عسگری درگیری پیدا می کند و حتی گفته می شود از ساک ورزشی خود تیغی را خارج کرده تا به سمت عسگری حمله کند، اما چند نفر مداخله کرده و او را جدا می کنند.

محمدعلی فروغی، ناظر داوری که مسئول یکی از گروه های داوران در تست گیری ها بوده در این خصوص و درگیری به وجود آمده «ع.ر» با حسین عسگری گفت:متأسفانه این فرد نتوانست حدنصاب لازم را بگیرد، عصبانی شد و فکر کرد عامل رد شدن او حسین عسگری است. در حالی که استانداردهایی هست که داوران و کمک داوران باید رعایت می کردند، اما چون آقای «ر» نتوانست حدنصاب را کسب کند، عصبانی شد و چون مسئول مستقیم تست گیری حسین عسگری بود، از او بیشتر عصبانی شد.

وی درباره اینکه گویا این فرد به روی حسین عسگری تیغ کشیده، اظهار داشت:من خبر ندارم در این رابطه و چیزی نمی دانم. تا جایی که من خبر دارم، پس از سه چهار دقیقه دوستان همراهش او را آرام کردند. او از اینکه نتوانسته حدنصاب را کسب کند، عصبانی شد و بعدش متوجه شد که کار اشتباهی انجام داده است.

ناظر داوری کشورمان تصریح کرد:اتفاقاً «ع.ر» در گروهی بود که من از آنها تست می گرفتم. شش نفر در گروه من حضور داشتند و آقای «ر» هم در این گروه حضور داشت، اما چون آقای عسگری مسئول تست گیری بود، فکر می کرد عامل سخت گیری در تست ها هم او بوده است.
فروغی درباره اضافه شدن 25 نفر به تست داوران در شب تست گیری گفت:این را باید از کمیته داوران و دپارتمان داوری سؤال بپرسید و آنها می توانند دقیق پاسخ بدهند.

چاقوکشی داور فوتبال در تست داوری لیگ برتر

چاقوکشی داور فوتبال در تست داوری لیگ برتر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف