نمناک اخبارحوادث چاقوکشی دختر 18 ساله در پمپ بنزین مشهد
چاقوکشی دختر ، چاقوکشی
دختر جوان با لباس بیمارستان وقتی دید دو پسر آشنا دستگیر شده اند، برای رهایی آنان دست به چاقوکشی زد.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1394

چاقوکشی دختر جوان بخاطر دو پسر شرور

این دختر 18 ساله که نگار نام دارد، شب یکشنبه وقتی در صحنه تصادف، دو پسر آشنا از سوی پلیس دستگیر شدند، به هواخواهی عجیبی دست زد. این تصادف در بلوار شهید رستمی مشهد رخ داد و دو جوان شرور از خودرو پیاده شدند و در حالی که شمشیر و قمه داشتند، به سمت راننده خودروی دیگر حمله ور شدند.

شاهدان عینی این حادثه با ترس و وحشت موضوع را به پلیس 110 اطلاع دادند و مأموران کلانتری مصلای مشهد با دریافت این گزارش بلافاصله در محل حاضر شدند و این دو شرور را دستگیر کردند.

همزمان با بازداشت دو شمشیرزن، دختری جوان که با لباس بیمار و در حالی که آثار زخم و بخیه روی دست چپش بود، از خودروی آن دو پسر پیاده شد و با چاقوکشی در پمپ بنزینی که در نزدیکی محل حادثه قرار داشت، خواستار آزادی دو پسر جوان شد.

رئیس پلیس مشهد در این باره به شوک گفت:مأموران کلانتری مصلای مشهد با مشاهده این حرکت شرارت آمیز دختر جوان، با استفاده از افشانه فلفلی و در اقدامی ضربتی او را دستگیر کردند.

سرهنگ حجت نیک مرام گفت:دو مرد شرور که حامد و میلاد نام دارند، دارای سوابق شرارت های خیابانی و ایجاد رعب و وحشت و عربده کشی در منطقه محمدآباد و بلوار شهید رستمی مشهد هستند که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات از دختر 18 ساله نیز ادامه دارد.

چاقوکشی دختر 18 ساله در پمپ بنزین مشهد

چاقوکشی دختر 18 ساله در پمپ بنزین مشهد
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 27
برگرفته از روزنامه ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف