نمناک اخبارحوادث پیامک بازی مرد با چاقوکشی مرگبار زنش پایان یافت
چاقوکشی ، حوادث
همسر مقتول پس از حضور در دادگاه از شب ارتکاب جرم گفت که چطور برای جبران رفتارهای مشکوک همسرش با چاقوکشی مرتکب قتل شده است.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1395
بازدید : 1,386 نفر

چاقوکشی زن جوان با قتل همسرش پایان یافت

شامگاه پنجم تیرماه 94 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به جرح به کلانتری 127 نارمک اعلام شد. با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که جوانی 26 ساله، در جریان نزاع و درگیری با همسرش به نام فاطمه 21 ساله مورد اصابت چاقو قرار گرفته که بلافاصله این شخص توسط اورژانس به بیمارستان منتقل و پس از ساعاتی اعلام شد که به علت اصابت ضربه جسم تیز به ناحیه سینه فوت کرده است.
 
همسر مقتول پس از حضور در اداره دهم به درگیری با همسرش و پرتاب ضربه چاقو به سمت وی اعتراف کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:از چندی پیش به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم. شب حادثه از وی خواستم تا به بهانه تماس، گوشی تلفن همراهش را به من بدهد اما او از دادن گوشی ممانعت کرد و همین موضوع باعث آغاز جر و بحث میان ما شد، ناگهان همسرم به سمت من حمله ور شد و موهای سرم را کشید. من نیز که در آن لحظه کنترل خود را از دست داده بودم، ضربه ای را با چاقوی آشپزخانه به سمت او پرتاب کردم که به سینه اش برخورد کرد.
 
در حالیکه چاقو در داخل سینه جا مانده بود، همسرم به سمت راه پله ها حرکت کرد و در داخل راه پله بر روی زمین افتاد؛. صاحبخانه پس از اطلاع از موضوع، بلافاصله با 110 و اورژانس تماس گرفت و همسرم را به بیمارستان بردیم اما او پس از مدت کوتاهی فوت کرد و مرا نیز به کلانتری بردند.
 
پس از اعتراف به قتل و بازسازی صحنه جنایت ، پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و فاطمه امروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک تهران به اتهام قتل پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای جلسه امروز که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی برگزار شد، اولیای دم برای عروس سابق خود درخواست قصاص کردند.
 
متهم به قتل هم گفت:من به عمد شوهرم را نکشتم و قصدی برای کشتن او نداشتم . روز حادثه وقتی به خانه آمد در حال پیامک زدن بود و خواستم گوشی را به من بدهد تا ببینم به چه کسی پیامک می دهد اما او مقاومت کرد و با هم درگیر شدیم. خیلی ناراحت بودم و می خواستم او را از خانه بیرون کنم اما نمی رفت. به همین خاطر چاقو برداشتم تا او بترسانم و نفمیدم چطور چاقو به همسرم اصابت کرد.
 
زن جوان سپس به پای پدر و مادر مقتول افتاد و از آنها خواست او را به خاطر بچه اش ببخشند اما اولیای دم حاضر به بخشش نشدند.
 
پس از دفاعیات متهم، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شدند.

پیامک بازی مرد با چاقوکشی مرگبار زنش پایان یافت

پیامک بازی مرد با چاقوکشی مرگبار زنش پایان یافت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف