نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت 40 چاقو از شکم مرد فلز خوار خارج شد + تصاویر
چاقو شکم ، عمل جراحی عجیب
یک مرد میانسال هندی که با دردهای شدید به بیمارستان مراجعه کرده بود برای جراحی به اتاق عمل منتقل شد . وجود 40 چاقو داخل معده بیمار پزشکان را حیرت زده ساخت .
بازدید : 4,514 نفر

جراحی چاقوهایی که داخل معده مرد هندی جاخوش کرده بودند

تیم جراحی برای خارج کردن دسته ای چاقو از داخل معده یک مرد هندی آماده شدند تا یکی از عجیب ترین جراحی های دوره کاری شان را تجربه کنند.

چاقو داخل شکم

چاقو های خارج شده از داخل شکم مرد هندی

شکم مرد هندی باز شد تا چاقوهای داخل معده اش خارج شوند

یک مرد 42 ساله هندی که نامش منتشر نشده است در بخش اورژانس بیمارستان " گورداسپور" شهری در شمال هندوستان بستری شد . مرد میانسال با دردهای غیرقابل تحمل و وضعیتی وخیم به بیمارستان منتقل شده بود که بعد از عکسبرداری های اولیه به سرعت به اتاق عمل منتقل شد.

دکتر " جیتیندر مالهوترا " رئیس بیمارستان در مورد این جراحی عجیب گفت :این مورد عجیب ترین جراحی بود که در طول 20 سال دوره کاری ام دیده بودم . پزشکان ما در سونوگرافی متوجه وجود یک توده جامد شبیه به توده های سرطانی بدخیم در داخل معده بیمار شدند به همین علت برای جراحی او را آماده کردند چرا که شرایط بیمار به قدر وخیم بود که امکان عکسبرداری های بعدی و مجدد وجود نداشت. بعد از باز کردن شکم بیمار متوجه سفتی توده ی داخلی شکمش شدیم اما هیچ کدام از ما نمی دانستیم که چند عدد چاقو در داخل معده ی این مرد جای گرفته است . یک به یک چاقوهای بسته شده را از داخل معده او خارج کردیم و در انتظار تمام شدن آنها 40 عدد چاقو را روی رو انداز بیمار چیدیم. این جراحی عجیب و غریب 5 ساعت طول کشید و بعد از اتمام آن بیمار بدون مشکل در ریکاوری به شرایط مناسب جسمی رسید تا به بخش منتقل شود. این مرد بعد از به هوش آمدن گفت که حدود 2 ماه است عادت به خوردن چاقو داشته و به همین دلیل این اتفاق برای او رخ داده است.

چاقو شکم

جراحی عجیب و غریب

جراحی عجیب خارج کردن 40 چاقو از داخل شکم بیمار

پزشکان جراح

پزشکان جراح که چاقوهای خورده شده توسط مرد هندی را از شکمش بیرون آوردند

40 چاقو از شکم مرد فلز خوار خارج شد + تصاویر

40 چاقو از شکم مرد فلز خوار خارج شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 18
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف