نمناک اخبارحوادث فرورفتن چاقوی بزرگ در چشم مرد جوان وسط دعوا + عکس+18
چاقو در چشم ، حادثه دلخراش با چاقو
در جریان یک درگیری خیابانی چاقوی بزرگی در چشم مرد جوان فرو رفت ، وضعیت حساس و هولناک او با تلاش پزشکان به یک نجات معجزه آسا مبدل شد.
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396

نجات معجزه آسای یک مرد بعد از فرو رفتن چاقو در چشمش

حادثه ای تلخ و دلخراش با پایانی خوش ، مرد جوانی که به طرز وحشتناکی مورد اصابت چاقو از ناحیه چشم قرار گرفته بود با جراحی نجات یافت.
به گزارش ایندین نیوز " آشوک نیرمالکار" 25 ساله در یک درگیری خیابانی دچار حادثه شد ، چاقوی بزرگی که از قسمت پلک بالا وارد چشم او شد و تا نزدیکی مغزش فرو رفت.
چاقو در چشم

تصویری دلخراش از وضعیت مرد جوان هندی بعد از فرورفتن چاقو در چشم

فرو رفتن چاقوی بزرگ در چشم مرد جوان حین درگیری خیابانی

طبق گفته ی پزشکان عمق فرور فتن چاقو در چشم نزدیک به 8 سانتی متر بود برای همین بیمار بینایی خود را از دست خواهد داد ولی اقدام مهمی که صورت گرفت خارج کردن به موقع و صحیح چاقو بود که از آسیب بیشتر و روان شدن آن سمت مغز جلوگیری کرد.
اقای "نیرمالکار" می گوید :در جریان جشنی مقدس این اتفاق تلخ برای من افتاد ، در آن لحظه فکر می کردم دیگر زنده نخواهم ماند اما پزشکان جان مرا نجات دادند. مرد جوان هندی در جریان یک درگیری از سمت چشم چپ دچار آسیب دیدگی و فورا به بیمارستان منتقل شد.
نتیجه عکسبرداری ها نشان می داد که چاقو عصب چشم را پاره کرده و تخم چشم کاملا آسیب دیده بود برای همین جراحی شرایط سخت و حساسی داشت که کوچک ترین اشتباه می توانست منجر به مرگ بیمار شود چرا که نوک چاق در امتداد بخش حساسی قرار گرفته بود.
چاقو در چشم
چاقو در چشم

خارج کردن چاقو فرو رفته در چشم مرد جوان بعد از یک جراحی موفقیت آمیز

فرورفتن چاقوی بزرگ در چشم مرد جوان وسط دعوا + عکس+18

فرورفتن چاقوی بزرگ در چشم مرد جوان وسط دعوا + عکس+18
: امتیاز : 2.3 تعداد رای : 11
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
5 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف