نمناک اخبارحوادث ماجرای دعوا و چاقوکشی در مرزن آباد بخاطر قیمت بلال!
چاقو کشی ، چاقو کشی در ایران
چاقو کشی اهالی مرزن آباد موجب مجروح شدن چند نفر شد و ماموران پلیس برای متفرق کردن آنها مجبور به تیراندازی هوایی شدند.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1396
بازدید : 3,712 نفر

چاقو کشی در مرزن آباد و تیراندازی پلیس

پلیس مازندران اعلام کرد:به دنبال درگیری تعدادی از اهالی مرزن آباد با تعدادی از مسافران و استفاده از چاقو و مجروح شدن چند نفر از اهالی مرزن آباد، برخی به خودروی پلیس هجوم آورده و به آن خسارت وارد کردند.

 

 چاقو کشی

دعوا و چاقو کشی در مرزن آباد

 ماموران برای متفرق کردن بر هم زنندگان نظم و امنیت مجبور به تیراندازی هوایی شده و یگان امداد کمکی از چالوس به مرزن آباد اعزام شد.


علت دعوای خونین در مرزن آباد اعلام شد

به دنبال درگیری تعدادی از اهالی مرزن آباد با تعدادی از مسافران به خاطر قیمت بلال و ایجاد زد و خورد در بین دست فروشان حاشیه جاده و برخی از مسافران بلافاصله موضوع در گیری به فرماندهی انتظامی استان مازنداران اعلام شد و ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند. 

بر اساس این گزارش با حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد طرفین دعوا با استفاده از چاقو اقدام به مجروح کردن چند یکدیگر کرده اند. این درگیری که به خاطر قیمت بلال ایجاد شده بود باعث ترافیک شدید در این محدوده شد و کندی تردد خودروها را در پی داشت. 

مرکز اطلاع رسانی پلیس ناجا با رد ادعای بر خی از سایت ها مبنی بر تیراندازی یگان امداد پلیس در این حادثه گفت:ماموران پلیس از همان دقایق اولیه حادثه در محل حضور داشتند و تنها برای کنترل وضعیت محل و همچنین متفرق کردن طرفین دعوا اقدام به شلیک دو تیر هوایی کردند. 

بر اساس این گزارش، در این درگیری 4 تن دستگیر شده و برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

ماجرای دعوا و چاقوکشی در مرزن آباد بخاطر قیمت بلال!

ماجرای دعوا و چاقوکشی در مرزن آباد بخاطر قیمت بلال!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از میزان، مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف