نمناک اخبارورزشی تکذیب چاقو خوردن مهدی کیانی در تمرین تراکتورسازی
چاقو ، چاقو
شنیده می شود کاپیتان یک تیم پرهوادار شهرستانی لیگ برتر فوتبال در حضور سرمربی این تیم توسط هم تیمی جوان خود مورد اصابت چاقو قرار گرفت. مهدی کیانی خبر چاقوکشی را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1396

چاقوکشی در تمرین تراکتورسازی

شنیده می شود کاپیتان یک تیم پرهوادار شهرستانی در حضور سرمربی این تیم در جریان تمرین تیمش و در رختکن توسط هم تیمی خود مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

این درحالی است که ابتدا درگیری لفظی شدیدی بین آنها پیش آمد و سپس با کشیدن چاقو توسط بازیکن جوان برای کاپیتان و مجروح کردن او کار بالا گرفت که اگر وساطت بقیه نبود شاید کار به جای باریک هم می کشید.
بر اساس همین شنیده ها به احتمال فراوان امروز(جمعه) در جریان بازی های روز دوم هفته نهم لیگ برتر این کاپیتان با دست بانداژ شده به میدان خواهد رفت!


کاپیتان تراکتور:چاقوکشی در کار نبود

مهدی کیانی شامگاه جمعه بعداز تساوی تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران گفت:می توانستیم امروز پیروز شویم ولی خیلی از توپ های ما به گل نرفت. البته خدا را شکر که حداقل یک امتیاز گرفتیم. 

وی ادامه داد:بازی سخت و با کیفیتی بود و تیم حریف نیز خوب و جنگنده ظاهر شد.

 کیانی ادامه داد:بازیکنان جوان تیم ما در مصاف با پارس جنوبی شاهکار کردند و از آنها تشکر می کنم.

وی در خصوص هواداران تیمش نیز گفت:از هواداران تراکتور نیز تشکر می کنم که امروز مثل همیشه با انرژی زیادی ما را تشویق کردند و به تیم ما روحیه دادند.

کاپیتان تراکتورسازی با اشاره به بحث های مطرح شده درباره درگیری اش با عارف آغاسی و چاقو کشیدنش گفت:اصلاً این حرف ها نیست و نمی دانم چه کسی این حرف ها را می گوید، هدف آنها به حاشیه کشیدن تراکتور است.

وی با تاکید بر اینکه ما یک تیم و خانواده هستیم، گفت:این حرف ها نبوده و نخواهد بود و عارف مثل برادر کوچک من است و فقط این قضیه یک شوخی بود. نمی دانم چرا بزرگش می کنند!؟

تکذیب چاقو خوردن مهدی کیانی از عارف آغاسی

برگرفته از میزان، مشرق - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف