نمناک سرگرمیدیدنی ها نصف شدن چاق ترین مرد جهان بعد از جراحی! + تصاویر
چاق ترین مرد جهان ، چاق ترین مرد
چاق ترین مرد جهان که سی و دو سال دارد به فشار خون بالا، دیابت و انسداد شدید در دستگاه گوارش مبتلاست.پس از یک جراحی به طور باورنکردنی وزن خود را 590 کیلوگرم کاهش داد.

چاق ترین مرد جهان پس از جراحی

چاق ترین مرد جهان اکنون نیمی از وزن خود را از دست داده است و در حال حاضر در انتظار دومین عمل جراحی و مرحله دوم درمانش می باشد.

چاق ترین مرد جهان نصف می شودبه گفته پزشکان، خوان پدرو مبتلا به دیابت، فشار خون بالا و بیماری مزمن انسداد ریه است و برای کاهش خطراتی که سلامتی اش را تهدید می کند باید به طور چشمگیری وزنش را کم کند.

دکتر خوزه کاستاندا کروز در گفت وگو با خبرنگاران گفت:این عمل جراحی در دو مرحله انجام خواهد شد. چراکه به دلیل پیچیدگی های این جراحی خطر آن بالاست به همین دلیل در دو بخش و بافاصله زمانی شش ماهه انجام می شود.

تصاویر چاق ترین مرد جهان

چاق ترین مرد جهان

عمل جراحی چاق ترین مرد جهان

وی افزود در مرحله اول، جراحان بیش از یک سوم از معده بیمار را بر خواهند داشت و در مرحله دوم بخشی از معده به طور موقت مسدود خواهد شد که موجب می شود به وی احساس سیری کامل دست دهد. خوان پدرو همچنین تحت عمل جراحی روده نیز قرار خواهد گرفت.
به گفته پزشک معالج پدرو، درصورتی که وی در طول شش ماهه اول 590 کیلوگرم وزن کم کند خطر بیماری سرطان به دلیل چاقی وی 52 درصد کاهش می یابد.

 چاق ترین مرد جهان

عمل جراحی چاق ترین مرد جهان

به گفته تیم درمان پدرو، او در اولین عمل جراحی این شانس را دارد که حدود نیمی از وزن بدنش را کم کند.پدرو که 32 سال دارد پیش تر در گفت وگویی گفته بود:"هرگز فکر نمی کردم چنین اتفاقی برای من بیافتد."
مادر پدرو می گوید که وی قبل از این بیماری پسر فعالی بود و فوتبال بازی می کرد و چاقی وی در سن 17 سالگی اش پس از سانحه تصادف شدت گرفت.

نصف شدن چاق ترین مرد جهان بعد از جراحی! + تصاویر

نصف شدن چاق ترین مرد جهان بعد از جراحی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از چند ثانیه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف