نمناک سرگرمیگوناگون سوختن وحشتناک پسر جوان بخاطر یک چالش! + عکس 14+
چالشی که این روزها در صفحات مجازی به شدت در حال تکرار است، جان پسر بچه جوان را به طرز دردناکی به خطر انداخت.

 چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

چالش های مختلفی که این روزها در صفحات مجازی مختلف اجرا می شوند و توسط کاربرانی که اکثر آنها نوجوان و جوانان هستند، با استقبال زیادی روبرو می شوند و این در حالی است که شاید این چالش ها حتی به قیمت جان آنها تمام شود. از این رو به جد توصیه می شود که به هیچ وجه این چالش ها را انجام ندهید.

اما چالش جدیدی که این روزها در این صفحات در حال انجام هستند، چالش آب جوش می باشد که بی حاشیه نبوده است و آسیب های زیادی به افرادی که از آن استقبال کردند، وارد نموده است. برای مثال پسر نوجوان 11 ساله ای به نام " بیلی اولیور " در این سانحه تلخ و کشنده آسیب دید و این روزها حال خوبی ندارد!

بیلی اولیور شب سه شنبه گذشته که در خانه دوست خود خوابیده بود، دوست او در ساعت 2:30 دقیقه بامداد زمانیکه اولیور خوابیده بود چالش آب جوش را روی او اجرا کرد. واقعا وحشتناک و دردناک هست!! این حادثه هولناک منجر به سوختن بیش از حد گردن، کمر، پشت، شانه ها و بازوهای او شد.

مادر بیلی در طی یک پست این گونه اعلام کرد:" وقتی فرزندم در حال خواب بود، دوستانش او را بدون آنکه از خواب بیدار کنند، اقدام به ریختن آب جوش کردند و به او میخندیدند و مسخره می کردند! به هیچ وجه نگذارید فرزندانتان این گونه شوخی کنند. این یک کابوس وحشتناک می باشد."

هم اکنون بیلی به یک درمانگاه سوختگی منتقل شده است و هم اکنون به کمک پزشکان در حال درمان می باشد و مقامات متعددی به خانواده ها و والدین هشدار دادند تا به کودکان خود هشدار دهند چنین اقدام وحشتناکی را انجام ندهند. این اقدام می تواند به قیمت جان آنها تمام شود!!

چالش آب جوش بدن پسر جوان را سوزاند + تصاویر 14+

سوختن وحشتناک پسر جوان بخاطر یک چالش! + عکس 14+
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف