نمناک سرگرمیگوناگون چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما!
ساندویچی " George Pub and Grill " که بعد از مدت ها مغازه خود را کانتی دورام بازگشایی کرد، چالش جدید و شوکه کننده ای را اجرا کرد.

چالش عجیب خوردن برگر 12000 کالری!

این روزها شاهد چالش های متفاوتی در رسانه های مجازی هستیم که گاها علیرغم وحشتناک بودنشان، با طرفداران زیادی روبرو می شوند و می توانند بسیار شناخته شوند. اما اکثر چالش هایی که طراحی می شوند، کمی سخت و دشوار هستند و احتمال ریسک کردن در آنها کم و بیش زیاد است و می تواند منجر به برخی مسائل شود.

اما یک ساندویچی در کانتی دورام انگلستان اخیرا مغازه خود را مجددا بازگشایی کرد و این در حالی بود که در سال اخیر به دلیل آتش سوزی مغازه اش را تعمیر نکرده بود. " George Pub and Grill " گویا برای اینکه بتواند مشتریانی را به مغازه خود جذب کند، چالش جدید و شوکه کننده را اجرا کرد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.

این غذا 28.95 پوند می باشد که نام آن بیگ بن شماره 10 است که متشکل شده از 10 برگر مزه دار شده و پنیر است که هر لایه با لایه گوشت مزه دار شده جدا شده بود. توصیف این ساندویچ واقعا خوشمزه می باشد و اما خوردن آن مرگبار!! علت مرگبار بودن این برگر وزن 1.5 کیلوگرمی به همراه 12000 کالری می باشد که این آمار و ارقام 5 برابر یک برگر ساده است!

خوردن این میزان کالری و گوشت ممکن است منجر به مرگ شخص شود و به همین دلیل مالک این فست فودی، متعهد شد که 500 پوند هزینه سنگ قبر را به افرادی که بیگ بن شماره 10 را خورده باشند و سپس جانشان را از دست داده باشند، اختصاص خواهد داد. 

به هر حال آقای کایل گیبسون وارد این چالش شد و این برگر بزرگ را تنها در 21 دقیقه و 56 ثانیه بخورد و این برگر را واقعا خوشمزه و بسیار با کیفیت خواند که خوردن آن بسیار لذت بخش است.

مسابقه خوردن 10 تا برگر بزرگ ، اگه مردین سنگ قبر میدیم!

چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف