نمناک سرگرمیگوناگون حادثه دردناک برای دختر چایی خور ‍! + عکس
دختر جوانی که علاقه زیادی به چای حبابی داشت با مصرف بیش از حد آن بلای عجیبی سرش آمد

بدن پر از چای دختر جوان پزشک را شوکه کرد

با چای حبابی یا همان "بابل تیگ " چقدر آشناییت دارید ؟ قصد نداریم در مورد نوع و خواص این چای صحبت کنیم بلکه ماجرا مشکلی است که به واسطه ی مصرف بیش از حد این نوع چای برای دختر نوجوان چینی اتفاق افتاده است .

چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید عکسبرداری ها به خوبی نشان میدهند که چطور و با چه حجمی چای های حبابی در گوشه کنار شکم بیمار جا خوش کرده اند.

"ژیائو چن" از شمال چین به دلیل یبوست شدید و بی اشتهایی که 5 روز ادامه داشت به پزشک مراجعه کرد و پزشک عکسبرداری فوری برایش تجویز نمود تا علت را دقیق تر تشخیص دهد ؛ نتایج عکسبرداری ها به خوبی گویای علت حال ناخوش این دختر بود ، حقیقتی شوکه کننده که نتیجه ی علاقه ی شدید و زیاده روی او در مصرف چای های حبابی بود که حالا معده ، روده و بخش های دیگر از شکم او را تصرف کرده بود و به گزارش دیلی میل بیش از 100 عدد چای حبابی در شکم او قرار دارند که تحملش کار دشواری است.

به گفته ی پزشک معالج این مشکل و قرار گرفتن این چنینی چای های حبابی در شکم بیمار تنها به دلیل زیاده روی در مصرف نبوده است و چندین علت در بروز آن دخیل بوده است.

چای حبابی که از تایوان به کشورهای دیگر راه یافته است امروزه یکی از نوشیدنی های محبوب چینی هاست.

بلایی که با خوردن بیش از حد چای حبابی سر دختر جوان آمد

حادثه دردناک برای دختر چایی خور ‍! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف