نمناک ورزشفوتبال چراغ سبز کی روش برای هواداران ایرانی خود
کی روش ، کارلوس کی روش
کارلوس کی روش مربی پرتقالی تیم ملی فوتبال با پذیرفته شدن شروط خود توسط فدراسیون فوتبال در ایران خواهد ماند.

فدراسیون فوتبال هنوز تصمیم نهایی خود را در ارتباط با کارلوس کی روش اعلام نکرده است و این مربی پرتقالی از روز بازگشت تیم ملی از اروپا، در تهران سرگردان است.

کی روش و تیمش از چهارشنبه گذشته در انتظارند تا جلسه هیأت رئیسه فدراسیون تشکیل شود و سرمربی برای تعیین تکلیفش به این نشست برود.
علی کفاشیان قبل از رفتن تیم ملی به اردو به کی روش قول داده بود که رضایتش برای رفتن جلب شود چون مرد شماره یک فوتبال اصرار داشت در شرایطی که حمایت مالی از سوی وزارت ورزش نیست، توان ادامه فعالیت مرد پرتغالی وجود ندارد.
 
کی روش و کفاشیان
 
حالا اما دوباره شکل بازی عوض شده است؛ کفاشیان که تا قبل از تعطیلات، حامی کی روش احساس می شد و همه چیز حاکی از این بود که اسدی نماینده منصوب از سوی وزارت ورزش در فوتبال خواهان رفتن کی روش است، در تعطیلات با انجام مصاحبه ای چرخش 180 درجه ای اش را نشان داد و از رفتن کی روش سخن گفت.
کی روش هم که هیچ پیام و خبر رسمی از کفاشیان دریافت نکرده، مانده و نمی داند چه اتفاقی می افتد. او سه روز است در ایران مانده در حالی که نمی داند قرار است نشستی با هیأت رئیسه داشته باشد یا نه. نمی داند اگر بخواهد تهران را ترک کند، بار دیگر در فرودگاه امام تهران متوجه می شود ممنوع الخروج است یا نه!
 
کی روش می خواهد بماند
در این میان اما خبر رسیده که کی روش برای ماندن در تیم ملی فوتبال ایران چراغ سبز نشان داده و گفته اگر با شرط و شروطش موافقت شود، در ایران می ماند.
در خصوص شرط های کی روش گفته می شود که او در ضمن سه شرط می خواهد مسئولان فدراسیون فوتبال تضمین بدهند تمام ابزار و امکاناتی که برای رساندن تیم ملی به جام جهانی 2018 روسیه می خواهد در اختیارش قرار گیرد.
نخست این که برنامه هایی که کی روش برای صعود به جام جهانی 2018 داده را عملی کنند. برنامه ای که در دو مورد دوباره جنجالی همیشگی به همراه دارد؛ یکی داشتن بازیکنان در اردوها و دیگری برنامه تدارکاتی دوستانه و اردوهای خارجی که کفاشیان می گوید توان انجام شان را با این شرایط ندارد.
دیگر خواسته سرمربی این است که کمپ تیم ملی را به حالت استاندارد دربیاورد.
نکته آخر هم این است که دیوار حائلی بین تیم ملی و منتقدان ایجاد کند؛ منتقدانی که سرسخت ترین شان اسدی، دبیرکل فدراسیون است. کسی که بعد از حرف هایش به سرمربی، مرد پرتغالی می گوید ادامه همکاری این دو به این شکل امکان پذیر نیست.

چراغ سبز کی روش برای هواداران ایرانی خود

چراغ سبز کی روش برای هواداران ایرانی خود
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف