چراغ های رازآلود
اخیرا یکی از کاربران صفحات مجازی ویدیویی عجیب از 12 چراغ راز آلود را از آسمان ایالت متحده آمریکا منتشر کرد.

چراغ های رازآلود آسمان ایالت متحده!

یکی از چیزهایی که همیشه برای ما انسان ها سوال بوده اند، حضور یا عدم حضور و یا به عبارتی وجود یا عدم وجود موجودات فضایی می باشد که این سوال شاید بیش از قرن های طولانی در ذهن ما انسان ها حضور دارند.

با این وجود دیدگاه ما انسان ها نسبت به این سوال به دو دسته متمایز می شوند که دسته اول انسان هایی هستند که وجود موجودات فضایی بر روی کره زمین را امری حقیقی می دانند و دسته دوم نیز این موجودات را چیزی رویایی و تخیلی می دانند که نتیجه تخیل برخی افراد است که با ساخت تصاویر و ویدیوهای ساختگی قصد دارند این گونه اظهار کنند که موجودات فضایی وجود دارند.

اما این حقیقت یا دروغ هنوز توسط سازمانی تایید یا ابطال نشده است و هر چند مدت یکبار ویدیوهایی عجیب و باور نکردنی تمام صفحات مجازی را در بر می گیرد که در آن نشانه ای از حضور موجودات فضایی بر روی کره زمین به نمایش گذاشته می شود.

برای مثال اخیرا ویدیویی توسط یکی از شهروندان آمریکایی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیویی که در ذیل مشاهده می کنید توسط یکی از شهروندان آمریکایی به نام " netizen Vazquez Diaz " ضبط و منتشر شده است که در این ویدیو از 12 چراغ رازآلود در آسمان آمریکا در هنگام شب رونمایی کرد که واقعا علت وجود این چراغ ها کمی عجیب می باشد و برخی آنرا در ارتباط با موجودات فضایی دانستند. با این وجود هنوز صحت و علت این ویدیو تایید نشده است.

ویدیو چراغ های رازآلود در آسمان ایالت متحده!

چراغ های رازآلود آسمان ایالت متحده! + فیلم

00
این مطلب مفید بود ؟00
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی