چرا ثروتمند نمی شویم
در این بخش از نمناک به دلایل اصلی ثروتمند نشدن اشاره می کنیم تا بدانیم چرا ثروتمند نمی شویم وچرا برخی افراد ثروتمند می شوند درحالی که بسیاری از افراد مثل یک رویا به آن می نگرند.

8ویژگی روحی و روانی که پاسخ سوال چرا ثروتمند نمی شویم است

اکثر مردم آرزوی رفاه و زندگی خوب دارند. اما تعداد کمی از آنهامی توانند به رویاهای خود جامه عمل بپوشانند و به واقعیت تبدیل کنند آنها با دل و جان کار میکنند و حتی یک پنی هم برای خود خرج نمی کنند. اما در نهایت آنها به سادگی در نقطه ای قرار می گیرند که از ابتدا بوده اند بیشتر اوقات اینها مربوط به مشکلات روانی پنهان در وجود انسانهاست که باعث این پیامدها می شود در ادامه این بخش از نمناک می خواهیم این مشکلات را بررسی کنیم و با توجه به نظرات کارشناسان بدانیم که چرا ثروتمند نمی شویم.

دلایلی متفاوت که چرا ثروتمند نمی شویم

می دانید که اگر شغل خوبی نداشته باشید و ولخرجی کنید نمی توانید فردی ثروتمند باشید اما اینها تنها دلایل آن نیستند و البته که علل دیگری در این مسیر وجود دارد ، عللی متفاوت که شامل:

1.فکر میکنند که مطالعه فقط برای جوانان است

فقط یک فرد هوشمند و باهوش است که می داند که هیچ نمی داندما هر روز به منظور یادگیری چیزی جدید زندگی می کنیم در کل دانش بیشتر مساوی است با فرصت های بیشتربه خصوص در این سیر سریع توسعه و فن آوری های جدید که در دنیا می باشد.

ثروتمند نشدن

چرا پولدار نمی شویم

2.لازم است که سخت کار کنید و سخت کار کنیداما این را باور ندارید:

شما می توانید بدون تعطیلات و حتی ذره ای استراحت تا آخر هفته به مدت 20سالت در روز کار کنید. اما اگر تلاش های شما ثمری نداشت و مزد کار خود را به حق نگرفتید، زمان آن است که تکتیک خود را تغییر دهید.به نتایج و زندگی و کار خود بیشتر فکر کنید. شاید وقت آن رسیده باشد که باید نگاه انتقادی بیشتری به محل کار خود داشته باشید .حتی پیشنهادات رقبا را بپذیرید.دوره های آموزشی پیشرفته ای برای واجد شرایط شدن ببینید و برای آن پول خرج کنید.

3. فکر می کنید باید تمام وقت ((بله)) بگویید

مردم موفق در بیشتر مواقع (نه) می گویند. یاد بگیرید چیزی را که دوست ندارید، نپزیرید. اگر کسانی را دوست ندارید ، نترسید ، در راستای علایق خودتان عمل کنید. یک راهبر باشید ، نه یک فرمانده.

 پولدار نشدن

 دلایل پولدار نشدن

4.ترس از اشتباه کردن در جان شماست

خطاها و اشتباهات مورد نیاز و ضروری هستند.آنها به ما می آجوزند که چه چیزی کار می کند و جواب می دهد و چه چیزی نمی دهد پس از آنها درس بگیرید.

5.در رژیم اقتصادی ثابت زندگی می کنید

این دقیقا نوعی نگرش است که فقر را ایجاد می کند اگر شما به پول خورد و کم فکر کنید نمی توانید در آن واحد به میلیون هم فکر کنید نمی توانید که از یک مقیاس به مقیاس دیگر ببرید.

چراثروتمند نمی شویم

اشتباهات که نمی گذارد پولدار شویم

6.درک و قبول اصطلاح ((همیشه حق با مشتری))

همیشه برای اینکه به مشتری بهترین خدمات ارائه شود تلاش کنید اما باور اینکه بخواهید وقت و سلامت خود را کامل صرف کنید را رها کنید که این به خود شما آسیب می زند.

دلایل ثروتمند نشدن

دلایل ثروتمند نشدن شما در چیست

7.به طور مداوم دیگران را تحت تاثیر قرار دادن 

اصلی ترین چیزی که اصلا مهم نیست ، همین موضوع می باشد. بسیاری از مردم علاقمند و پر مشغله به دلیل داشتن اعتماد به نفس نیازی به این موضوع ندارند به جای این، به دنبال عکس های آنلاین و سرگذشتها و عملکرد میلیونرها و میلیاردرها باشید اکثر مردم کم درآمد، سعی می کنند که خیلی ثروتمندتر از جیزی که هستند به نظر بیایند این یک عادت معمول فقراست که به جای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار خود ، دنبال زندگی پر زرق و برق هستند.

چرا ثروتمند نمی شویم

به چه علت هایی پولدار نمی شویم

8.امید برای رسیدن ارث مانع سخت کوشی شماست

آیا تا به حال بی خانمان شده اید؟ اگر چنین است. خبر خوبی برای شما خواهد بود. صدها نفر از این افراد، زندگی خود را تغییر داده اند حتی تبدیل به میلیونرها و میلیاردها شده اند.البته برخی افراد خوش شانس هستند که در یک خانواده ثروتمند متولد شده اند و زندگی خود را می سازند. اما اینکه بخواهی منتظر رسیدن ارث از اطرافیان باشی و بخوری و بخوابی یک راه بی پایان است.

8 دلیل متفاوت برای اینکه چرا ثروتمند نمی شویم

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن / ف
برچسب :
وبگردی