نمناک سرگرمیدیدنی ها چرت زدن این مرد کار دستش داد + تصاویر
چرت زدن ، چرت زدن کارمندان
یکی از کارمندان شرکت ردیت که پشت میز کارش در حال چرت زدن بود پس از بیدار شدن با عکسی که همکارانش گرفته بودند مواجه شد، او بسیار سورپرایز شد و تعجب کرد.
بازدید : 3,545 نفر

دردسرهای این مرد بخاطر چرت زدن

چرت زدن در جلسات و محل کار از اتفاقاتی است که ممکن است برای هر کسی بیفتد، اما اگر همکاران یا اطرافیان متوجه این اتفاق شوند ممکن است برای شما دردسر بشود و یا تا مدتها سوژه خنده باشید.

هر وقت تصمیم داشته باشید حین کار یک چرت کوتاه عصرگاهی بزنید حتماً دلتان می خواهد دور از چشم بقیه این کار را انجام بدهید. البته نه به خاطر اینکه به اموالتان دست درازی شود (حتی اگر احتمالش ضعیف باشد) بلکه به خاطر آنکه احتمالاً همکارانتان بخواهند از شما عکس بگیرند!

این دقیقاً همان اتفاقی است که برای یکی از کارمندان «ردیت» به نام ارنج دوک رخ داد؛ او پشت میز کار خود نشسته بود و داشت کمی به چشم هایش استراحت می داد که تمام همکارانش پشت سرش ایستادند و برای نشان دادن شکایت هایی که از ارنج شده بود با او یک عکس انداختند؛ اما این پایان ماجرا نبود چون پس از انتشار این عکس، عکس های جدید دیگری منتشر شدند. درواقع وقتی کاربران تصویر او را در پس زمینه فیلم های مختلف، پوسترها و حتی لباس گذاشتند به گونه ای که تصویرش به یک «نبرد عکسی» میان کاربران تبدیل شد.
دردسرهای این مرد بخاطر چرت زدن
 
البته ارنج دوک از کار اخراج نشد زیرا او دچار نوعی کم خونی است که باعث می شود در طول روز بیش از دیگران خسته شود.

(توضیحات:ردیت یک وب گاه برای جمع آوری اخبار اجتماعی است. کاربرانی که در این وبگاه ثبت نام می کنند قادرند اخبار را در قالب لینک یا متن ارسال نمایند. آن ها با رأی دادن به پست یا گزارش های نوشته شده جایگاه آن خبر را در صفحات ردیت و صفحهٔ اصلی مشخص می کنند.)

در ادامه شاهد برخی از بهترین تصاویر فتوشاپی کاربران از ارنج دوک باشید.


معروفیت در فضای مجازی با چرت زدن سرکار

معروفیت در فضای مجازی با چرت زدن سرکار

دردسرهای این مرد بخاطر چرت زدن

 

چرت زدن این مرد کار دستش داد + تصاویر

چرت زدن این مرد کار دستش داد + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از دانا -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف