نمناک اخبارحوادث له شدن 4 انگشت دست کوک خردسال داخل چرخ گوشت
چرخ گوشت ، حادثه چرخ گوشت
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از چرخ شدن 4 انگشت دست راست کودک خردسال 2.5 ساله اهل اصفهان داخل چرخ گوشت خبر داد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1397

چرخ شدن انگشتان دست پسربچه اصفهانی داخل چرخ گوشت

خبرگزاری تسنیم:سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت:امروز در اثر بی احتیاطی و بازیگوشی چرخ گوشت دست پسر بچه 2.5 ساله اهل اصفهان را بلعید.

محمد شریعتی درباره این حادثه اظهار داشت:این اتفاق امروز ساعت 12:24دقیقه توسط اورژانس بیمارستان الزهرا به سامانه 125 اعلام شد و بلافاصله ستاد فرماندهی ایستگاه شماره 3 به همراه دو نفر از مسئولان ایستگاه ها را به محل حادثه روانه کرد. 

وی افزود:پسربچه 2.5 ساله سریعا توسط تیم پزشکی به اتاق عمل اورژانس انتقال و پس از بیهوش کردن وی فوراً اکیپ عملیاتی آتش نشانی حاضر در بیمارستان در حضور تیم پزشکی و با دستگاه مینی فرز و هیدرولیک مخصوص شروع به برش گلویی چرخ گوشت کردن و با توجه به سخت بودن آلیاژ بدنه و تیغه چرخ گوشت با احتیاط کامل به برش و آزادسازی دست کودک از میان چرخ دنده های دستگاه مبادرت کردند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ادامه داد:متاسفانه پس از آزادسازی دست کودک از داخل چرخ گوشت شاهد له و چرخ شدن 4عدد از انگشتان دست راست کودک بودیم که بیدرنگ کودک و بقایای انگشتان وی برای درمان در اختیار کادر پزشکان متخصص قرار گرفت. 

وی علت این اتفاق تلخ را بی احتیاطی والدین، همچنین بازیگوشی کودک بیان کرد و گفت:در زمان وقوع احتمالی چنین حوادثی والدین ضمن خونسردی و اطلاع سریع و دقیق حادثه به سازمان آتش نشانی خود به هیچ عنوان اقدام به جداسازی دست کودک نکنند و حتی المقدور در لحظات آغازین با حمل همان وسیله اقدام به انتقال حادثه دیده به مراکز درمانی کنند.

انتهای پیام/م

له شدن 4 انگشت دست کوک خردسال داخل چرخ گوشت

له شدن 4 انگشت دست کوک خردسال داخل چرخ گوشت
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف