نمناک اخبارحوادث چرخ گوشت با بلعیدن دست دختربچه دزفولی حادثه آفرید!
چرخ گوشت ، دختربچه ایرانی
با تلاش تیم پزشکان و آتش نشانان دست دختربچه دزفولی که توسط چرخ گوشت بلعیده شده بود به سلامت از درون چرخ گوشت خارج شد.
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395

 دست کودک دزفولی اسیر چرخ گوشت

متاسفانه چرخ گوشت دوباره حادثه ساز شد و با بلعیدن دست دختربچه 1.5 ساله دزفولی ماجرا آفرید. عدم توجه و رعایت توصیه هایی که در رابطه با محل صحیح نگهداشتن این قبیل وسایل اعم از چرخ گوشت میشود ممکن است حوادثی را به بار آورد که غیر قابل جبران باشد و تا پایان عمر حسرت را در پی داشته باشد. با وجود حوادث بیشماری که در رابطه با بلعیده شدن دست توسط چرخ گوشت اتفاق افتاده بود این بار هم دست دختر بچه 1.5 ساله دزفولی اسیر چنگال چرخ گوشت شد.

 

چرخ گوشت

دست دختربچه دزفولی اسیر چنگال چرخ گوشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول اظهار داشت:ظهر امروز نیز طی تماسی از طرف بیمارستان بزرگ دزفول با سامانه 125 این سازمان خبر از بلعیده شدن دست دختر بچه 1/5 ساله در چرخ گوشت اطلاع داده شد که بلافاصله اکیپ امداد و نجات سازمان از ایستگاه مرکزی به بیمارستان اعزام شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول اظهار کرد:در این حادثه دست چپ دختر بچه 1.5 ساله به صورت کامل توسط چرخ گوشت بلعیده شده بود که با همکاری پرسنل بیمارستان و ناجیان 125 طی عملیات 40 دقیقه ای دست این کودک خردسال، سالم از چرخ گوشت خارج و با استفاده از دستگاه مینی فرز و دقت بالای آتش نشانان خوشبختانه توانستیم عملیات امداد را بدون قطع انگشتان و به نحو احسنت انجام دهیم.

وی افزود:هم چنین صبح امروز طی تماسی با سامانه 125 این سازمان از آتش گرفتن یک دستگاه خودرو در حین شارژ کپسول گاز آل پی جی خبر داده شد که از سوی ستاد فرماندهی عملیات اکیپ اطفاء حریق از ایستگاه شماره 3 به محل حادثه واقع در جاده سنجر نرسیده به گاویش آباد فرستاده شد.

وی عنوان کرد:به محض رسیدن تیم عملیاتی در محل با یک دستگاه خودروی پراید دو گانه سوز دستی روبه رو شده که در در حال آتش گرفتن بود و بلافاصله اقدام به مهار حریق نکردیم شد که اطلاع رسانی به موقع و سرعت عمل آتش نشانان باعث مهار حریق در بدو آتش گرفتن خودرو حریق شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول بیان کرد:متاسفانه در این حادثه هر دو سرنشین خودرو که دو مرد حدوداً 25 ساله بوده و بدون وسیله اقدام به بستن شیر گاز و جدا سازی آن از خودرو کردند که با این حادثه از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شدند.

وی گفت:روز گذشته خبر آتش سوزی گسترده در یکی از منازل مسکونی بخش مرکزی دزفول به اطلاع واحدهای امداد و عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول رسید که با اعزام نیروهای امداد و عملیات آتش نشانی شهرداری دزفول، عملیات کنترل و مهار آتش سوزی این منزل مسکونی در کمترین زمان ممکن آغاز و با تلاش آتش نشان های این آتش سوزی به صورت کامل مهار و از رشد و گسترش آن به دیگر بخش های شهری و منازل مجاور محل حادثه جلوگیری شد.

ایشان عنوان کرد:میزان خسارت های وارد شده به این منزل مسکونی نیاز به بررسی کارشناسی دارد، که پس از بررسی های نهایی کارشناسان اطلاع رسانی خواهد شد ولی تا کنون هیچ گونه تلفات انسانی در آتش سوزی این منزل مسکونی گزارش نشده و آتش سوزی به صورت کامل مهار شده که با تلاش آتش نشان های یک پیرمرد 70 ساله و نوجوان 14 ساله حاضر در محل وقوع حادثه از چنگال آتش نجات یافتند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول عنوان کرد:در این عملیات دو و خودروی اطفاء حریق همراه با تمام تجهیزات مورد نیاز امداد و مهار آتش و نجات حضور داشته اند؛ علت این حادثه وجود حجم زیادی ضایعات و حریق آن است.

وی افزود:بیش از این نیز جنگل های کوی سازمانی سوم شعبان این شهرستان دچار آتش سوزی شد و پس از تلاش 6 ساعته تیم های امداد و عملیات این حادثه نیز کنترل و مهار شد.

وی بیان کرد:شامگاه پنجشنبه نیز، خبر وقوع آتش سوزی منطقه لنگر کوه در بخش شهیون دزفول و در شمال این شهرستان به واحدهای آتش نشانی اعلام شد که این آتش سوزی نیز و با همکاری نیروهای مردمی و محیط زیست و منابع طبیعی آتش سوزی جنگل های دزفول در کمتر 24 ساعت مهار شد.

 

چرخ گوشت با بلعیدن دست دختربچه دزفولی حادثه آفرید!

چرخ گوشت با بلعیدن دست دختربچه دزفولی حادثه آفرید!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف