چروک صورت
چروک صورت و گردن از نشانه های ناخوشایند افزایش سن هستند. با یک اسکراب جوانساز پوست طبیعی و خانگی می توانید با نتیجه ای عالی از یک ماسک ضد چروک صورت و گردن مواجه شوید

بهترین ماسک ضد چروک صورت و گردن با مواد طبیعی و گیاهی

زمانی که سن افزایش می یابد و مرز شادابی و جوانی آرام آرام در مرحله ی گذر است چین و چروک پوست صورت خودنمایی می کنند.پوست صورت آیینه ی سن و سلامت شماست و خط و خطوط روی پیشانی و اطراف لب هشدارهایی هستند که پوست به شما می دهد و با زبان بی زبانی می گوید مراقب من باش که من در حال پیر شدن هستم.

هیچ کس نمی تواند این نشانه های را دیده و بی تفاوت باشد و مطمئنا برای به تعویق انداختن پدیدار شدن چین و چروک روی پوست صورت راه و روش های مختلفی را امتحان خواهد کرد. در میان راه و روش های از بین بردن چروک پوست صورت چند نوع ماسک و اسکراب با خاصیت ضد چروک می توانند فوق العاده عمل کنند که یکی از انها با عنوان برتر از بوتاکس در دنیا شناخته شده است.

همانطور که می دانید بوتاکس اثرات ناخوشایندی هم برای پوست خواهد داشت اما ماسک های خانگی و راه و روش های رفع چروک پوست صورت با طب سنتی بدون عوارض عمل می کنند.

در ادامه نسخه های طبیعی و خانگی که تا کنون برای حفظ زیبایی و جوانی پوست به شما معرفی کره ایم در این بخش از سلامت نمناک یک ماسک و اسکراب خانگی ضد چروک فوق العاده قوی و موثرتر از بوتاکس را به شما معرفی خواهد کرد.

سایت stylecraze یک ماسک گیاهی عالی را به جای استفاده از بوتاکس به منظور رفع و درمان چین و چروک صورت پیشنهاد کرد.

بهترین ماسک ضد چروک صورت قره قاط

تاثیر مثبت ماست و میوه هایی که سرشار از ویتامین سی هستند بر روی جوانسازی پوست یک نکته ثابت شده است و ترکیبات این ماسک ضد چروک طبیعی و خانگی ، مواد مورد نیاز پوست برای حفظ جوانی و رفع چین و چروک را در خود گنجانده است.

مواد مورد نیاز برای ماسک ضد چروک صورت و گردن طب سنتی:

توت آبی یا قره قاط 1/4 فنجان به صورت تازه

1/4 مغز گردو

ماست ساده 2 قاشق غذاخوری

 ماسک ضد چروک صورت

ماسک ضد چروک صورت و گردن عالی خانگی

روش آماده سازی و استفاده از ماسک ضد چروک طبیعی و گیاهی:

برای تهیه ماسک ضد چروک پوست صورت تمام مواد اولیه را به طور کامل میکس می کنیم به طوری که هیچ تکه و قطعه درشتی داخل مایع ماسک وجود نداشته باشد.

ماسک ضد چروک پوست صورت را به طور یکنواخت روی پوست صورت و گردن بمالید.

زمان مورد نیاز برای ماندن این ماسک ضد چروک فوق العاده خانگی 10 الی 15 دقیقه است.

بعد از 15 دقیقه صورت را با آب سرد بشویید.

برای نتیجه بهتر هفته ای یکبار از این ماسک گیاهی و مغذی پوست استفاده کنید.

چروک صورت ، رفع چروک صورت با ماسک ضد چروک قوی تر از بوتاکس

4108
این مطلب مفید بود ؟8622
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک/ن
وبگردی