نمناک دنیای مددکوراسیون منزل نکاتی درباره چسباندن تخت خواب دو نفره به دیوار
تخت خواب ، تخت خواب دو نفره
چسباندن تخت خواب دو نفره به دیوار از آنجایی که جای کمتری اشغال میکند ایده خوبی است اما این دکوراسیون در رفت و آمد، افراد را با مشکل مواجه خواهد کرد.

تخت خواب دو نفره را به دیوار بچسبانیم یا نه

تخت خواب از وسایلی است که در اکثر اتاق خواب های امروزی وجود دارد . دکوراسیون خانه های کوچک امروزی با وجود کمبود جا کار نسبتا دشواری است چرا که باید بهترین دکوراسیون را با درنظر گرفتن جوانب مختلف در یک محیط کوچک پیاده کرد . یکی از مشکلاتی که در دکوراسیون منزل وجود دارد قرار دادن تخت خواب های دونفره در فضای کوچک اتاق خواب است.

اتاق خواب خانه ما کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن سرویس خواب وجود ندارد. مجبور شدم تخت خواب را به گوشه دیوار بچسبانم، آیا این کار درست است؟

مشکلات تخت خواب دونفره در اتاق خوابهای کوچک

افرادی که شب نیاز به استراحت با آرامش دارند، ترجیح می دهند در رفت و آمد به اتاق خواب و خصوصا تخت خواب مشکلی نداشته باشند. اگر تخت خواب دو نفره را به دیوار بچسبانید رفت و آمد برای یکی از دو نفر دشوار می شود. پس بهتر است در دکوراسیون اتاق خواب فاصله ای هرچند کم برای گذر بین دیوار و تخت در نظر بگیرید.

تخت خواب دو نفره

تخت خواب هایی که لبه های کوتاه تری دارند، برای خواب های کوچک مناسب هستند

ولی نکته ای که وجود دارد این است که در دکوراسیون اتاق خواب کوچک چاره ای جز چسباندن تخت خواب دو نفره به دیوار نیست. در این حالت به سراغ نوعی از سرویس خواب بروید که عبور و مرور از قسمت پایینی تخت امکان پذیر باشد تا برای فردی که به آرامی خوابیده، مزاحمتی بوجود نیاید. تخت خواب هایی که از پارچه در بدنه خود استفاده می کنند و لبه های کوتاه تری دارند، در این حالت مناسب هستند.

نکاتی درباره چسباندن تخت خواب دو نفره به دیوار

نکاتی درباره چسباندن تخت خواب دو نفره به دیوار
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از چیدانه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف