نمناک ورزشفوتبال چرا پیراهن تیم های ملی را چسب کاری کردند؟
پیراهن تیم ملی ، پیراهن تیم ملی نوجوانان
پیراهن تیم ملی نوجوانان در جام ملت های آسیا چسب کاری شده بود که مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال علت این کار را بازگو کرد.
تاریخ انتشار : 3 مهر 1395
بازدید : 1,249 نفر

چسب کاری پیراهن های تیم ملی نوجوانان

دلیل چسب کاری روی پیراهن تیم ملی نوجوانان در جام ملت های آسیا و تیم ملی فوتسال در جام جهانی اندازه غیر قانونی لوگوها بوده است! به نظر می رسد در فدراسیون فوتبال کسی نبوده که به قوانین بین المللی آشنا بوده و به شرکت جیووا به هنگام تولید لباس ها و هم چنین طراحی لوگوها اندازه را متذکر شود!

پیراهن تیم ملی

چسب کای پیراهن های تیم ملی

 البته بعد از چسب کاری ها روی پیراهن تیم ملی نوجوانان و هم چنین تیم ملی فوتسال فدراسیون فوتبال متوجه این شده که لوگوی جیوا روی لباس های غیر استاندارد است و به نظر می رسد لباسی که برای تیم ملی جوانان تدارک دیده شده نیاز به چسب کاری ندارد!

تیم ملی جوانان از 23 مهر درگیر جام ملت های آسیا خواهد شد و در اولین بازی به مصاف قطر قهرمان دوره قبل بازی ها می رود.

در حالی که فوتسالیست های ایران در جام جهانی با نام اسپانسر فدراسیون به میدان می روند، تیم نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا روی لباس خود این نام را با چسب پوشانده اند.

امیرحسین حسینی، مدیرروابط عمومی فدراسیون فوتبال در این باره گفت:قبل از جام جهانی فوتسال وقتی لباس ها را برای تایید به فیفا ارسال کردیم، آنها ایراد گرفتند که نام اسپانسر بزرگ درج شده و باید اصلاح شود. ما به همین دلیل این اصلاحیه را انجام دادیم.

چرا پیراهن تیم های ملی را چسب کاری کردند؟

چرا پیراهن تیم های ملی را چسب کاری کردند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف