نمناک سرگرمیدیدنی ها دختر روسی با چشمانی قدترمند و جادویی + تصاویر
دختر روسی ، دختر
دختر روسی به نام ناتاشا که چشم هایش ظاهراً توانایی و قدرت اشعه ایکس را دارند و می تواند بدون هیچ وسیله دیگری اعضای درونی بدن دیگران را ببیند علم پزشکی را به حیرت واداشت.
بازدید : 5,027 نفر

چشمهای دختر روسی باعث تعجب پزشکان شد

دختر روسی پزشکان را با قابلیت خارق العاده چشمانش متعجب کرد. 100سال پس از کشف اشعه نامرئی ایکس از سوی فیزیکدانی آلمانی، که با آن می شد از اعضای داخلی بدن انسان همچون استخوان ها و... عکسبرداری کرد، اما این دختر روسی پزشکان را به حیرت واداشت .ناتاشا دمکینا Natasha Demkina ادعا می کند با اشعه ای که در چشمانش وجود دارد به راحتی می تواند اعضای داخلی بدن انسان ها را ببیند و گاهی اوقات بهتر از خود پزشکان به تشخیص مشکل بیماران بپردازد.

دختری که در تصاویر مشاهده می کنید قادر است اعضا داخل بدن دیگران را با چشمان عجیبش ببیند و اگر عضوی از بدن بیمار باشد آن را تشخیص هد.در دنیای سینما با به کارگیری جلوه های ویژه، انواع و اقسام شخصیتهای ایکس من و نامرئی و دارای امکانات خارق العاده فراوانند.

تصاویری از دختر روسی

چشمهای دختر روسی درون بدن انسانها را می بیند

اما بهدر دنیای واقعی دختری به نام ناتاشا هست که چشم هایش ظاهراً توانایی و قدرت اشعه ایکس را دارند و او می تواند بدون هیچ وسیله دیگری اعضای درونی بدن دیگران را ببیند و از وجود بیماری یا شکستگی در آن ها خبر دهد. یک دختر روس ادعا می کند با اشعه ای که در چشمانش وجود دارد به راحتی می تواند.

تصاویری از دختر روسی

چشم های عجیب دختر روسی دانشمندان را حیرت زده کرد

اعضای داخلی بدن انسان ها را ببیند و گاهی بهتر از خود پژشکان بیماران را تشخیص دهد. دختری روسی به نام ناتاشا در سال 1987 به دنیا آمده و هم اکنون در مرکز بیماری های خاص بیمارستان مسکو مشغول کار است.او در برابر نگاه های ده ها پزشک متخصص و دانشمند ماهر که برای مشاهد توانایی او به روسیه رفته بودند،

تصاویری از دختر روسی

چشم های عجیب دختر روسی دانشمندان را حیرت زده کرد

گفت:«کنار مادرم در خانه نشسته بودم که ناگهان فهمیدم چشمانم جور دیگری می بیند. در کمال حیرت متوجه شدم می توانم اعضای داخلی بدن مادرم را ببینم. بعد هم بلافاصله به او گفتم که اعضای بدنش در چه حالتی هستند و چطور کار می کنند.از آن به بعد دیگر چشم های من به حالت عادی بدن انسان ها را نمی بیند،

چون می توانم برای چند ثانیه اندام های درونی بدن آنها را به صورت رنگی ببینم و حتی وضعیت آنها را تحلیل کنم. من خودم نام این نوع نگاهی که دارم، دید پزشکی گذاشته ام.» ناتاشا دمکینا در سال 2003 به لندن دعوت شد و در پی آن به نیویورک و توکیو هم سفر کرد.

برای اثبات درستی گفته های ناتاشا، جمعی از پزشکان روسیه تصمیم گرفتند آزمایش هایی روی او انجام دهند. آنها از این دختر خواستند تا هرچه در معده یکی از پزشکان حاضر می بیند، روی کاغذ نقاشی کند. چیزهایی که ناتاشا در این آزمایش می کشید و ادعاهایی که می کرد،

بسیار حیرت آور بود.او در نقاشی جای زخم معده دکتر را به خوبی نشان داده بود و در جواب پزشکی که اصرار داشت یکی از افراد حاضر به مبتلا به سرطان معده است، پاسخ داد که فقط چیزی شبیه یک کیست را در معده او مشاهده می کند. البته همیشه هم تشخیص های این دختر نوجوان درست از آب در نمی آید.

دختر روسی با چشمانی قدترمند و جادویی + تصاویر

دختر روسی با چشمانی قدترمند و جادویی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از تالاب / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف