نمناک سرگرمیدیدنی ها شهرت یک دختر بخاطر چشمان دو رنگش! + تصاویر
چشمان دورنگ ، چشم دو رنگ
چشمان بسیار خاص سارا مک دانیل او را تبدیل به ستاره ای پرطرفدار کرد،او به علت چشمان دو رنگش چه از طرف کاربران شبکه های اجتماعی چه دنیای مد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

چشمان دورنگ دختر

عجایب دنیای پزشکی در همه حال باعث بهت و حیرت می شوند اما کمتر پیش آمده است که این اتفاقات مقدمه ای برای به شهرت رسیدن یک شخص باشد در این میان پدیده ای عجیب برای دختر جوانی رقم خورده است که به دلیل مبتلا شدن به نوعی بیماری و متفاوت بودن رنگ چشمانش شهرتی باورنکردنی به دست آورده است.

چشمان دورنگ

چشمان سارا بسیار خاص است، یکی آبی و دیگری قهوه ای روشن، او به علت چشمان دو رنگش چه از طرف کاربران شبکه های اجتماعی چه دنیای مد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. آنهم با سن کم، سارا تنها بیست سال دارد.

تقریبا تمام کسانی که او را می بینند در وهله اول متوجه چشمان درشت اما با رنگ های متفاوتش میشوند. و نمی توانند تعجب خود را پنهان کنند. دلیل یکسان نبودن رنگ چشم در سارا نوعی بیماری ژنتیکی با نام علمی "Heterochromia iridum” است. 

چشمان دورنگ


که رنگ چشمان فرد با یکدیگر متفاوت است. اما این بیماری ژنتیکی چندان میان افراد متداول نیست. در این بیماری یکی از چشم ها نسبت به دیگری کمی تیره تر است. مثلا یکی قهوه ای و دیگری سبز است. که در مورد سارا یکی قهوه ای روشن و دیگری آبی است.

چشمان دورنگ

شهرت یک دختر بخاطر چشمان دو رنگش! + تصاویر

شهرت یک دختر بخاطر چشمان دو رنگش! + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 44
برگرفته از عصرایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف