نمناک اخبارجامعه مرده ای که چشمانش در تابوت باز شد! + تصاویر
چشمان مرده ، زنده شدن مرده
پیرمرد 75 ساله که بر اثر کهولت سن و ضعف مدتها در بستر بیماری بود فوت کرد . اقوام برای مراسم خاکسپاری اماده شده بودند که چشمان مرده داخل تابوت باز شد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

چشمان مرده 8 ساعت پس از مرگ باز شد

پیرمرد 75 ساله چشمانش را داخل تابوت باز کرد و عمر دوباره یافت .اعضای خانواده ی اوبا دیدن این صحنه شوکه شدند.

زنده شدن مرده

عکس پیرمردی که 8 ساعت بعد از مرگ چشمانش را باز کرد

پیرمرد که به دلیل ضعف و ناتوانی ماهها در رختخواب بود صبح روز شنبه درگذشت و با توجه به توقف کامل تنفس و نبض پیرمرد اعضای خانواده متوجه مرگ او شدند به همین دلیل او را برای انجام مراسم خاکسپاری داخل تابوت چوبی قرار داده و به محل مخصوص منتقل کردند.

بعد از 8 ساعت اقوام و اعضای خانواده برای اجرای مراسم خاکسپاری دور هم جمع شدند. فرزندان پیرمرد تابوت را برای اجرای مراسم خاکسپاری به محل مورد نظر منتقل کردند و پارچه ی روی تابوت را برداشتند در همان لحظه با صحنه عجیبی روبرو شدند ، پدرشان چشمانش را باز کرد و از آنها پرسید می کنید برای خاکسپاری من آماده شده اید؟ فرزندان وی در حالی که شوکه شده بودند پدرشان را در آغوش گرفته و به سرعت او را از داخل تابوت بیرون اوردند.

چهره ی متعجب تمام حاضرین در مراسم خاکسپاری با شادی در آمیخته شده بود.

زنده شدن مرده

زنده شدن مرده

زنده شدن مرده و باز شدن چشمانش در مراسم خاکسپاری

همگی به سمت خانه حرکت کردند پیرمرد با دیدن تاج گل ها و عکس تزئین شده خود به سبک مراسم مخصوص درگذشتگان کمی غمگین شد ولی از اینکه عمر دوباره یافته بود همچنان خوشحال بود. اعضای خانواده این پیرمرد می گویند هنوز در شو ک این اتفاق هستیم و خدا را برای زندگی دوباره ی پدر من شکرگزاریم.

مرده ای که چشمانش در تابوت باز شد! + تصاویر

مرده ای که چشمانش در تابوت باز شد! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 29
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف