نمناک سرگرمیدیدنی ها چشمه هفت رنگ و شگفت انگیز در شاهرود + تصاویر
جنگل ابر شاهرود ، چشمه هفت رنگ
چشمه هفت رنگ و حیرت انگیز شاهرود یکی از عجایب گردشگری ایران است ،جنگل ابر و این چشمه هفت رنگ، شاهرود را به قطعه ای از بهشت مبدل کرده است.

چشمه هفت رنگ پدیده ای شگفت انگیز در شاهرود

زیبایی های دنیای پیرامونمان هیچوقت تمامی ندارد و ما نظاره گر لحظات و شگفتی هایی هستیم که بدون دخالت بشر و بطور طبیعی خلق شده اند،بطور مثال چشمه هفت رنگ و حیرت انگیز شاهرود یکی از عجایب گردشگری ایران است،جنگل ابر و این چشمه هفت رنگ، شاهرود را به قطعه ای از بهشت مبدل کرده است.

شاهرود یکی از شهرهای استان سمنان و دومین شهر پرجمعیت آن است که اگر برای مسافرت در تعطیلات نوروز این منطقه از کشور را انتخاب کرده اید، پیشنهاد می دهیم تماشای «چشمه هفت رنگ» و رفتن به «جنگل ابر» شاهرود را از دست ندهید.

 
چشمه هفت رنگ شاهرود
 
چشمه هفت رنگ مجن شاهرود یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری استان سمنان است و هفت رنگ بودن آن به سبب چشمه هایی است که با عبور از مواد معدنی متفاوت به رنگ های مختلف دیده می شود. به راستی این چشمه دل انگیز گویی قطعه ای از بهشت است که در برابر دیدگان خودنمایی می کند.
 
چشمه هفت رنگ
 
اما جنگل ابر یکی دیگر از نقاط حیرت انگیز و زیبای این منطقه از کشور است. جنگلی که فضای آن را اقیانوسی از ابر دربرگرفته و به دلیل کم نظیر بودن، چشم هر عابری را به خود خیره خواهد کرد.
 
جنگل ابر
 
به طور کلی می توان گفت جنگل ابر و چشمه هفت رنگ، شاهرود را به قطعه ای از بهشت مبدل کرده است که برای در آغوش کشیدن آن، تعطیلات نوروز بهترین فرصت است.

چشمه هفت رنگ و شگفت انگیز در شاهرود + تصاویر

چشمه هفت رنگ و شگفت انگیز در شاهرود + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف