نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت چشمی که بر اثر انفجار مواد منفجره کور شد + تصاویر 14+
چشم کور ، ترکیدن ترقه
چشم کور شده مرد 44 ساله نتیجه بی احتیاطی و انفجار مواد منفجره ای بود که ذرات آن به سمت صورتش پرتاب شد و وضعیت دردناکی را به بار آورد.

نابینای و کور شدن چشم یک مرد بر اثر انفجار مواد محترقه روی صورتش

دیلی میل تصاویر دلخراشی از نابینا شدن مردی که بر اثر برخورد مواد منفجره به صورتش دچار حادثه شد را منتشر کرد تا هشدار دهنده بودن این نوع تفریحات را به تصویر بکشد.مردی 44 ساله اهل هند که نامش منتشر نشده است بر اثر برخورد ذرات مواد منفجره به صورتش بینایی کامل یکی از چشمان خود را از دست داد.

چشم کور

آسیب شدید ناشی از پرتاب ذرات ریز مواد منفجره توانایی چشم راست او را به طور کامل از بین برد از طرفی بعد از حادثه به سرعت به بیمارستان منتقل نشده و تاخیر در درمان منجربه کوری یکی از چشمانش شد.

چشم کور

عکس دلخراش چشم کورشده بر اثر انفجار مواد منفجره روی صورت مرد هندی

پزشک معالج تمام سعی خود را به کار گرفت تا در نهایت بینایی چشم چپ او را حفظ کند.  دکتر " جاگات رام" پزشک معالج این مرد گفت:پرتاب ذرات ریز و داغ از ماده منفجره که به دلیل سرعت بالا قدرت بیشتری گرفته بود آسیب جدی به چشمان بیمار وارد ساخته بود به طوری که حتی جدا کردن و رفع اثرات این ذرات از روی چشم نابینا شده مرد ناممکن بود ، از بین رفتن لایه ای از قرنیه به واسطه برخورد شدید ذرات مواد منفجره کاردرمان را دشوار می کرد.برای همین درمان اصلی مان را روی درمان چشم چپ بیمار متمرکز کردیم تا حد ممکن بینایی آن را حذف کنیم. 

چشمی که بر اثر انفجار مواد منفجره کور شد + تصاویر 14+

چشمی که بر اثر انفجار مواد منفجره کور شد + تصاویر 14+
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف