نمناک اخبارحوادث چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
رجزخوانی،چنگیز جنگلی،فیلم تلگرام،کلبه جنگلی ، شاه مازندران
شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394
بازدید : 2,869 نفر

دستگیری چنگیز جنگلی

اوایل هفته گذشته ماموران اداره اطلاعات و امنیت شهرستان کردکوی گلستان از طریق گزارش های مردمی مطلع شدند مردی با انتشار فیلمی در تلگرام برای اوباش مازندران بخصوص شاه مازندران رجزخوانی کرده و در حالی که قمه ای در دست دارد، او را به مبارزه دعوت کرده است.

 

در ادامه با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی هویت این مرد آغاز شد تا این که ماموران به سرنخ هایی دست یافتند مبنی بر این که او مرد 27 ساله ای به نام چنگیز بوده که به «جنگلی» معروف است و از اوباش استان گلستان است.

 

تحقیقات نشان می داد وی چند بار به دلیل شرارت هایش دستگیر شده است. با مشخص شدن هویت مرد شرور، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. ماموران وقتی راهی خانه او شدند، دریافتند متهم همزمان با انتشار فیلم، متواری شده است.

 

او مدام مخفیگاه های خود را تغییر می داد تا این که دو روز پیش ماموران آخرین مخفیگاه او را که کلبه ای جنگلی در اطراف شهرستان کردکوی بود، شناسایی کردند. متهم سرانجام در خواب غافلگیر و دستگیر شد.

 

سرهنگ محمود علی فر، فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در این باره گفت:زمانی که ماموران قصد داشتند به وی دستبند بزنند، متهم که به آخر خط رسیده و ابهت پوشالی خود را شکسته شده می دید، شروع به التماس و گریه کرد. متهم با انتقال به مرکز پلیس بازجویی شد و اعتراف کرد هدفش از فیلم منتشر شده در تلگرام فقط قدرت نمایی و رجزخوانی برای اراذل و اوباش مازندران بوده است و گمان نمی کرده با انتشار این فیلم به دردسر افتاده و مجبور شود زندگی مخفیانه ای در جنگل داشته باشد.

 

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف