نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تغییر چهره بازیگران ایرانی از دیروز تا امروز + تصاویر
بازیگران ایرانی ، عکس قدیمی نیکی کریمی
بازیگران ایرانی البته برخی از بازیگرام مشهور زن و مرد ایرانی را انتخاب کرده ایم که در یک عکس قدیمی و یک عکس جدید از آنها تغییرات چهره هایشان را در روند مثبت یا منفی منعکس شده است.

قیافه و تغییرات در چهره بازیگران مشهور ایرانی در گذر سالها

موضوع یک روز و دو روز نیست، موضوع سال هاست. همان جمع روزها و ماه ها. تجمع روزها که زیاد می شود، زمان خودی نشان خواهد داد و شاید در شاخص ترین حالت ، نقش عبور سال ها باشد که بر چهره می افتد. این روزها البته دیگر اوضاع به سبک و سیاق سابق نیست.

سبک زندگی تغییر کرده و دانش سلامت بالا رفته است. در عین حال نمی توان نقش پیشرفت علم پزشکی در جوان سازی را هم نادیده گرفت، در برخی زمینه ها همین موارد کمک می کند تا رد زمان جایی در چهره باقی نگذارد؛ اگرچه همیشه هم این طور نیست. مصداق بارزش چهره هایی است که برای همه شما آشنا هستند. در این چهره ها به وضوح می توانید روند تغییر را چه مثبت و چه منفی مشاهده کنید.

او را باید در جمع آنهایی قرار داد که چهره شان گویی سال ها را معکوس رفته است. نیکی کریمی، در دهه 40 زندگی، تفاوت محسوسی با گذشته ندارد.

بازیگران ایرانی

حتی اگر بخواهیم واقع بینانه تر قضاوت کنیم می توانیم مدعی شویم او از دختر جوانی که در «عروس» درخشید، ظاهر به مراتب بهتری هم دارد. فراز و فرودهای نیکی کریمی در زندگی کاری اش هیچ نمودی در چهره اش نداشته است.
بازیگران ایرانی

از یک قیافه ساده و چه بسا بی اشکال، این روزها به چهره ای متفاوت رسیده است. گاه به گاه با ته ریش و عینک در محافل مختلف ظاهر می شود و تغییر چهره اش را به این ترتیب نشان می دهد.
بازیگران ایرانی

فروتن هم مانند خیلی های دیگر در این لیست تبدیل به مرد جوان جاافتاده ای شده که اتفاقا این جاافتادگی حسابی به او می آید.
بازیگران ایرانی

شاید دیگر نتواند نقش یک دختر جوان را بازی کند اما بدون شک تفاوت مشخص او با چهره ای که در گذشته داشته یک روند صعودی را طی کرده است که خب، با جا افتادن بیشتر همراه شده.
بازیگران ایرانی

همه اینها نشان می دهد که روی چهره مهتاب کرامتی هم نمی توان ردی از گذر زمان پیدا کرد. اگر هم اثری وجود دارد، بدون شک یک تاثیرگذاری بهتر است.
بازیگران ایرانی

زمان همیشه هم زیادی منصف نیست. گاهی ردپایش خیلی واضح بر چهره افراد نقش می بندد. نمونه عینی این مثال، هدیه تهرانی است. بازیگر محبوب دو دهه اخیر سینما، جزو خانم هایی است که می توان به راحتی تفاوت گذشته و امروز را در چهره شان پیدا کرد.
 
اگرچه به نظر می رسد هدیه تهرانی این روزها از گذشته لاغرتر شده و شاید همین مسئله هم باعث شده تغییرات صورت او نمود بیشتری داشته باشد.
بازیگران ایرانی

زمان اصلا زورش به چهره پارسا پیروزفر نرسیده. از ضیافت مسعود کیمیایی تا شکاف این روزهای کیارش اسدی زاده که در حال اکران است، چهره پارسا پیروزفر تغییر مشخصی را تجربه نکرده است.
بازیگران ایرانی
شاید کمی جا افتادگی و چهره ای پخته تر همه آن تاثیری باشد که زمان بر ظاهر او گذاشته است.
بازیگران ایرانی

او همان مهناز افشاری است که از اولین روزهای درخشش روی پرده نقره ای سینما، مشهور شد، این روزها بیشتر وقتش را برای فرزندش خرج می کند اما با این حال، در قامت یک مادر فرق چندانی و گذشته نکرده است و اثری از آثار گذشت سال ها در صورت مهناز افشار دیده نمی شود.
بازیگران ایرانی

 بازیگران ایرانی

او همیشه برای مخاطبان سینما بازیگر محبوبی بوده است و در عین حال شاید جزو معدود بازیگرانی باشد که هر چه زمان جلوتر رفته، خوش قیافه تر شده است.

بازیگران ایرانی

بهرام رادان بالطبع تغییرات ظاهری بسیاری را تجربه کرده است که البته روی دور مثبت بوده. صورت او این روزها شمایل کاملا جا افتاده ای به خود گرفته و در واقع به سن و سالش می آید.
بازیگران ایرانی

شهاب حسینی از یک پسر جوان همیشه مرتب و صد البته خوش تیپ به مرد جوان جا افتاده با ظاهری کمی آشفته تبدیل شده است.
بازیگران ایرانی

نکته اینجاست که او هنوز هم مثل سال هایی که جوان تر بود ، خوش تیپ و خوش قیافه است اما انگار تفاوت تنها در نوعی بی تفاوتی است که سبب شده شهاب حسینی کمتر از قبل به چهره خود توجه کند. با همه این احوال این آشفتگی باعث نشده که شهاب حسینی دیگر خوش تیپ و خوش چهره نباشد.
بازیگران ایرانی

محمدرضا گلزار هم در جمع کسانی قرار می گیرد که از دست زمان قسر در رفته هرچند عبور روزها چهره او را بیش از پیش جا افتاده کرده است و صورت مردانه تری را برایش ساخته که این موضوع به خودی خود یک فاکتور مثبت محسوب می شود.
بازیگران ایرانی

البته نباید این نکته را هم از قلم انداخت که محمدرضا گلزار سال هاست که به طور دائم ورزش می کند و طبیعی است که استایل خود را حفظ کرده باشد.
بازیگران ایرانی

بازیگران ایرانی ، تغییر چهره و قیافه بازیگران زن و مرد ایرانی + تصاویر

تغییر چهره بازیگران ایرانی از دیروز تا امروز + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 176
برگرفته از ایده آل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 132 44
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف