نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چهره های مشهور ایرانی متولد 16 آذر +عکس
چهره های مشهور ایرانی ، تولد چهره های مشهور ایرانی
امروز 16 آذر همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 16 آذر

آذر سومین ماه پادشاه فصل ها هم از نیمه عبور کرد و به شانزدهمین روز خود رسید. امروز شانزدهمین روز از آذرماه است و تا چشم برهم بزنیم زمستان هم از راه میرسد. شانزدهم آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 16 آذر می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 16 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 16 آذر هستند

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان 16 آذر 1350 در تهران متولد شد.

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان متولد 16 آذر است

مهراب قاسمخانی با نویسندگی سریال های طنز مهران مدیری به شهرت رسید و نویسندگی آثاری چون پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، مسافران ، ساختمان پزشکان ، پژمان و ... را برعهده داشت. شقایق دهقان همسر مهراب قاسمخانی است.

منوچهر نوذری

منوچهر نوذری بازیگر ، دوبلور و مجری کشورمان سال 1315 متولد شد و 16 آذر 1384 در تهران درگذشت.

منوچهر نوذری

16 آذر سالروز درگذشت منوچهر نوذری

منوچهر نوذری پدر ایرج نوذری بازیگر کشورمان است که از اولین گویندگان ایران است و از سال 1335 فعالیت در رادیو را آغاز کرد و به عنوان بازیگر ، کارگردان ، دوبلور و مجری تا سال های پایانی عمر به فعالیت پرداخت.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 16 آذر + عکس و بیوگرافی

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف