نگار عابدی
امروز 18 بهمن همزمان با سالروز تولد نگار عابدی و سوسن تسلیمی دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم.

چهره های مشهور ایرانی که در 18 بهمن متولد شدند

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یکی از چهره های مشهور ایرانی در 18 بهمن متولد شده اند ادامه این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 18 بهمن متولد شده اند از نگار عابدی تا سوسن تسلیمی آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی در 18 بهمن متولد شده اند

نگار عابدی

نگار عابدی متولد 18 بهمن 1349 در اهوازبازیگر زن ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ التحصیل شده است.با سریال نگرانی از شبکه دو وارد قاب تلویزیون شد اما در سال 1392 با سریال دودکش شناخته شده و سپس با سریال شمعدونی سال 93 به شهرت زیادی رسید.

نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر کشورمان در 18 بهمن ماه متولد شد

نگار عابدی از همسرش هدایت هاشمی جدا شده است و به همراه دخترش زندگی می کند.


سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی متولد 18 بهمن 1328 در رشت بازیگر و کارگردان ایرانی تئاتر و سینما است.فعالیت سینمایی او با بازی در فیلم چریکه تارا( بهرام بیضایی ) در سال 1357 شروع شد. وی همسر سابق داریوش فرهنگ است.

سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی بازیگر پیشین کشورمان در 18 بهمن ماه متولد شد

سوسن تسلیمی هرچند سال هاست در ایران فعالیت ندارد، اما همچنان جایگاه ای ویژه در میان بازیگران زن تاریخ سینمای کشورمان دارد. او مدت هاست که ایران را ترک کرده، ولی فعالیت خود در زمینه سینما را رها نکرده است. تسلیمی در خانواده ای هنرمند بزرگ شده و مادرش نیز بازیگر بوده است. او با کارهای تئاتری اش در دهه 50، کارنامه خوبی را از خود به جای گذاشت.

سوسن تسلیمی سال 69 ایران را به مقصد سوئد ترک می کند و در آنجا کارهای هنری خود را ادامه می دهد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 18 بهمن + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی