نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چهره های مشهور ایرانی فوت شده در 28 بهمن + تصاویر
چهره های مشهور ایرانی ، محمد خواجوی ها دوبلور
امروز 28 بهمن ماه همزمان با سالروز درگذشت محمد خواجوی ها ، از چهره های مشهور ایرانی است که با لقب مانی در بین اهالی دنیای هنر شناخته میشود.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 28 بهمن

آیا میدانید امروز 28 بهمن همزمان با سالروز تولد یا درگذشت کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است؟ اگر میخواهید پاسخ این سوال را بدانید همراه ما باشید. در این مطلب از سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به 28 بهمن سالروز درگذشت محمد خواجوی ها بازیگر و دوبلور کشورمان رسیده ایم.

28 بهمن سالروز درگذشت محمد خواجوی ها دوبلور و بازیگر

محمد خواجوی ها

محمد خواجوی ها ملقب به مانی مدیر دوبلاژ ، گوینده رادیو و بازیگر به عنوان نخستین مدیردوبلاژسریال های تلویزیونی و اولین گوینده ی برنامه ی رادیویی راه شب شناخته می شود.

محمد خواجوی ها

محمد خواجوی ها دوبلور سرشناس کشورمان

محمد خواجوی ها در 30 آذر 1307در لاهیجان متولد شد، وی بنیانگذار دوبله فیلم های تلویزیونی از سال 1341 در تلویزیون می باشد. این هنرمند کشورمان سرپرستی مدیریت دوبله سریال جنگجویان کوهستان و گویندگی مستند راز بقا را بعهده داشته که مورد استقبال بینندگان و مخاطبین نیز قرار گرفته است.

 محمد خواجوی ها

محمد خواجوی ها دوبلور سریال جنگجویان کوهستان

اولین فیلم تلویزیونی را با حضور منوچهر والی زاده، حسین کمانی، علی غلامحسینی، بهروز وثوقی، امیر هوشنگ قطعه ای و مرحومه تاجی احمدی دوبله کرده است. مانی دومین سریال تلویزیونی را با حضور خسرو شایگان، غلامعلی افشاریه، حسن عباسی و فرشید فرزان و بدری نواللهی دوبله کرد.

محمد خواجوی ها صبح روز 28 بهمن 1385 در سن 78 سالگی در بیمارستان طوس تهران بر اثر بیماری درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی فوت شده در 28 بهمن + تصاویر

چهره های مشهور ایرانی فوت شده در 28 بهمن + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف