سروش صحت

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 8 آذر +عکس

تاریخ انتشار : 8 آذر 1397کد مطلب : 73112تعداد نظرات : 2 نظر
امروز 8 آذر همزمان با سالروز تولد هومن سیدی و سروش صحت و سالروز درگذشت محمد زرین دست از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه با بیوگرافی کوتاهی بیشتر با آنها آشنا میشوید.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 8 آذر

امروز هشتمین روز از آذرماه همزمان با سالروز اتفاقات زیادی در دنیاست که تولد و درگذشت افراد یکی از مهم ترین آن است. در چنین روز افراد زیادی از مردم عادی و چهره های مشهور ایرانی سالروز تولدشان را جشن میگیرند.

شاید برای شما هم جالب باشد که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 8 آذر بیشتر آشنا شوید ، پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آذر هستند

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر و کارگردان کشورمان 8 آذر 1359 در رشت متولد شد.

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر کشورمان متولد 8 آذر است

هومن سیدی برای اولین بار در سال 83 در فیلم یک تکه نان جلوی دوربین رفت و بعد از چند بازی درخشان به کارگردانی روی آورد و کارگردانی پنج فیلم را در کارنامه دارد. آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی بود که این زوج سال 92 از هم جدا شدند.

سروش صحت

سروش صحت بازیگر و کارگردان کشورمان 8 آذر 1344 در اصفهان متولد شد.

سروش صحت

سروش صحت کارگردان و بازیگر کشورمان متولد 8 آذر است

سروش صحت با جنگ 77 ساخته مهران مدیری وارد دنیای هنر شد و علاوه بر بازیگری نویسندگی آثار زیادی را برعهده داشت. ساختمان پزشکان ، شمعدونی ، پژمان و لیسانسه ها از سریال های سروش صحت است که او به عنوان کارگردان در آنها حضور داشت.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 8 آذر است

محمد زرین دست

محمد زرین دست کارگردان ، بازیگر ، نویسنده و تدوینگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1313 متولد شد و 8 آذر 1395 درگذشت.

محمد زرین دست

محمد زرین دست بازیگر کشورمان درگذشته 8 آذر است

محمد زرین دست فعالیت هنری را با تئاتر آغاز کرد و به عنوان بازیگر ، نویسنده ، کارگردان ، تهیه کننده و تدوینگر در دنیای هنر فعال بود. بی پولی آخرین فیلمی بود که محمد زرین دست در آن ایفای نقش کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 8 آذر +عکس

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
نظرات2 نظر به ثبت رسیده است
حقیقت1397-09-08
به مردم چه مربوط که اینا متولد یا مرحوم شدن این فضای رسانه ای شما ابکی ونا کار امد هست . جمعش کن در ضمن شهامت انتشارنظرات رم داشته باش
00
حامد1397-09-10
افراد با شعوری هستند که هر کدام به هنرمندی علاقه دارند و مایلند به اون هنرمند تبریک بگن حالا اینستاگرام توئیت هرجا ، اما وقتی سلبریتی میشی نه تنها برا خودت بلکه برا بقیه هم مهم خواهی شد حالا تولد به کنار تا جایی زیر ذره بین میری که رنگ جورابت تو فلان برنامه این بوده
00
وبگردی