نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عکسی از چهلم داوود رشیدی در اینستاگرام همسرش
داوود رشیدی ، چهلم داوود رشیدی
احترام برومند در اینستاگرامش عکس هایی از جمع خانوادگی خود بر سر مزار همسرش، داوود رشیدی را منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

عکس احترام برومند در چهلم داوود رشیدی

مراسم چهلمین روز درگذشت داوود رشیدی درحالی برگزار شد که احترام برومند از برپایی یک برنامه نمایشنامه خوانی به نفع خیریه در فاصله تولد تا درگذشت این هنرمند و نیز اهدای دو جایزه به دو نفر در عرصه سینما و تئاتر خبر داد.

احترام برومند در اینستاگرامش عکس هایی از جمع خانوادگی خود بر سر مزار همسرش، داوود رشیدی منتشر کرد. این مراسم که اجرای آن را منصور ضابطیان بر عهده داشت، حوالی ساعت 19:35 دقیقه با حضور هنرمندان، مدیران و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز شد. پیش از آغاز، سالن اصلی تئاتر شهر به طور ویژه آماده ورود و حضور خانواده داوود رشیدی (احترام و مرضیه برومند) و هنرمندان سینما و تئاتر شد.

احترام برومند همسر داوود رشیدی نوشت:

جای داود خالی. عاشق بچه ها بود. این کودک، سر مزار آمد، من بیاد داود عزیزم یک شاخه گل به او هدیه کردم. انشاءالله همه بچه ها سلامت باشند.

چهلم داوود رشیدی

عکسی از مراسم چهلم داوود رشیدی بر سر مزارش

سلام دوستان عزیزم چهل روز گذشت دیروز صبح همراه فرهاد پسرم، لیلی (دخترم) سینا پسر لیلی، مژگان عروسم و خواهر و برادرها سر مزار داود عزیزم رفتیم . عکس را محمد فرنود گرفته و به ترتیب از راست:سینا ، مژگان، فرهاد، لیلی و من

چهلم داوود رشیدی

خانواده داوود رشیدی بر سر مزارش

چهلم داوود رشیدی

عکسی از مراسم چهلم داوود رشیدی

عکسی از چهلم داوود رشیدی در اینستاگرام همسرش

عکسی از چهلم داوود رشیدی در اینستاگرام همسرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام جم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف