نمناک اخبارحوادث تیغه های چونه گیر خمیر کارگر نانوایی را مجروح کرد+عکس
چونه گیر خمیر ، گیر کردن دست داخل دستگاه نانوایی
به گفته ی افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران کاگر در حال کار بوده است که دستش میان تیغه های چونه گیر خمیر گرفتار شده است.
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395
بازدید : 1,419 نفر

چونه گیر خمیر نانوایی دست کارگر جوان را بلعید

به دنبال اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی کارگران یک نانوایی، آتش نشانان ایستگاه 38 به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، به شهرک ولیعصر(عج)، خیابان شهید حیدری جنوبی، خیابان ده متری امام خمینی(ره) اعزام شدند.

به گفته حسین قربانی افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران، در یک نانوایی، کارگر جوان در حال کار بود که ناگهان دست وی در لا به لای تیغه های دستگاه چونه گیرنانوایی گرفتار شد.

چونه گیر خمیر

حادثه برای کارگر نانوایی با چونه گیر خمیر

وی با اشاره به این که کارگر 24 ساله به شدت از ناحیه دست اظهار ناراحتی می کرد، افزود:نیروهای آتش نشانی بی درنگ پس از قطع جریان برق نانوایی و ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از ابزار و تجهیزات نجات دست کارگر جوان را از داخل دستگاه چونه گیر رهاسازی کرده و وی را برای انتقال به مرکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

چونه گیر خمیر

چونه گیر خمیر در نانوایی حادثه آفرید

این افسر آماده تصریح کرد:آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه، تذکرات ایمنی لازم را به مالک و کارگران نانوایی گوشزد کردند.

تیغه های چونه گیر خمیر کارگر نانوایی را مجروح کرد+عکس

تیغه های چونه گیر خمیر کارگر نانوایی را مجروح کرد+عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف