نمناک سرگرمیگوناگون چپ شدن وحشتناک ون بر روی گارد ریل در جاده + فیلم
چپ شدن ون ، منحرف شدن اتومبیل
ون سفیدرنگ علی رغم رعایت تمام موارد رانندگی هنگام سبقت گرفتن بخاطر اشتباه رانندگی اتومبیل مجاورش به ناچار به سمت گارد ریل منحرف و چپ شد.

 منحرف شدن اتومبیل ون به سمت گارد ریل

تصادفات جاده ایی یکی از پرخطر ترین و در عین حال مرگبارترین اتفاقات می باشد که سالانه جان بسیاری از انسان ها را به دلایلی که گاها برای ما تمسخر آمیز هستند و هیچ اهمیتی نسبت به آنها قائل نیستیم،می شود.

یکی از قوانین اصلی که به تعداد دفعات بسیار زیادی از رسانه های مختلف به مردم هشدار داده می شوند،عدم رانندگی در حیبن خستگی است که بیشترین آمار مرگ و میر جاده ها را به خود اختصاص داده است.

اما با این وجود مجددا این حادثه و رخ داد برای برخی خنده دار است و همیشه تصور می کنند که هیچ اتفاقی برای آنها پیش نخواهد آمد.

روز گذشته،در طی یک حادثه ناگوار ، اتومبیل ون سفید رنگ به شکل مرگباری از مسیر خود به سمت گارد ریل کنار جاده منحرف شد.جزئیات بیشتر را ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اشتباه وحشتناک رانندگی

منحرف شدن ون سمت گارد ریل

همان گونه که در ویدئو مشاهده می نمایید،راننده اتومبیل ون سفید رنگ در حال رانندگی ساده و همراه با رعایت قوانین است.

پس از گذشت چند ثانیه از ابتدای ویدئو،ون سفید رنگ برای سبقت از خودرو مشکی رنگ،تصمیم می گیرد که به سمت چپ اتومبیل مشکی رنگ جابجا شود که متاسفانه در همین حین راننده اتومبیل مشکی رنگ به علت عدم رعایت قوانین رانندگی،بطور ناگهانی به سمت چپ خود می پیچد که راننده ون برای عدم ایجاد تصادف سنگین با اتومبیل مشکی رنگ به سمت گارد ریل کنار جاده منتقل می شود.

چپ شدن ون

چپ کردن ون بخاطر اشتباه راننده اتومبیلی دیگر

همان گونه که در ویدئو مشاهده می کنید، اتومبیل ون سفید رنگ به مدت چندین ثانیه بر روی گارد ریل حرکت می کند که نهایتا به علت اصطکاک سرعتش کم شده و چپ می شود.

این اتفاق بسیار دردناک است چرا که به علت عدم رعایت قوانین رانندگی،ما می توانیم جان یک نفر الی چندین نفر را به خطر بیندازیم و اما اگر قوانین رانندگی را کاملا رعایت کنیم،یقینا مشکلی در زمینه رانندگی اتومبیل برای هیچ انسانی پیش نخواهد آمد. 

طبق آخرین آمار،راننده اتومبیل مشکی رنگ،یک دختر جوان بوده که در حین آموزش رانندگی قرار داشت که متاسفانه منجر به چنین اتفاقی شد.

ویدئو منحرف شدن اتومبیل به سمت گارد ریل ؛ 

منحرف شدن اتومبیل ون به سمت گارد ریل و چپ کردنش + فیلم

چپ شدن وحشتناک ون بر روی گارد ریل در جاده + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف