نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون چکامه چمن ماه از سریال آسمان من حذف میشود؟
چکامه چمن ماه ، سریال آسمان من
قسمت هایی از سریال آسمان من که مربوط به بازی چکامه چمن ماه میشود از قصه حذف خواهد شد.

حذف چکامه چمن ماه از تلویزیون

چکامه چمن ماه از سریال آسمان من ساخته محمدرضا آهنج از قصه این سریال حذف میشود.

محمدرضا آهنج کارگردان سریال «آسمان من» در مورد حذف چکامه چمن ماه گفت:در مورد حذف این بازیگر چه لطمه ای به سریال و مسیر قصه می زند نمی خواهم بگویم دردناک ولی تاسف برانگیز است. صادقانه بگویم حذف ایشان یکی از پی رنگ های قصه مرا دچار تزلزل می کند.

وی گفت:آنهایی که سریال را از شبکه افق دیده اند در جریان هستند که سجاد پسر نادری (دانیال حکیمی) در تقابل با پدرش مبحث عشق و علاقه اش به تینا (چکامه چمن ماه) را در قصه «آسمان من» دارد، خب ما اگر کلاً این مسئله را حذف کنیم، اصلاً راجع به آن حرف نزنیم، حتی در تلفن ها هم از آن صحبت نکنیم (حالا حضور فیزیکی شخصیت را داشته باشیم یا نه) تمام مخاطبانی که سریال را در مرتبه اول پخش ندیدند می گویند چه عناد بی دلیلی است که این پسر با پدرش دارد. این سوال پیش می آید آن هم در مقابل نسلی که در جبهه ماست و باید پاسخگو باشیم.

چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه

راهکار چیست؟! من که تافته جدا بافته ای از قوانین رسانه ملی و سینمای مملکتم نیستم. دفاع خودم را داشتم با مسوولان هم صحبت کردم و گفتم این تاثیر روی قصه گذاشته می شود. خوشبختانه تا دیروز با بچه های موسسه اوج که صحبت می کردیم آنها گفتند ما با این مسئله مشکلی نداریم. اگر لازم است با تلویزیون هم در میان می گذاریم که ما مشکلی نداریم اگر مشکل رسانه ای است که هیچ، اما دوستان موسسه اوج هم می گویند ما در این اتفاق پشت قوانین رسانه ملی هستیم و دفاع می کنیم اگر چه متوجه لطمه ای که سریال از این ماجرا می خورد هم هستیم. فعلاً من دستور دارم که بخش های مربوط به این بازیگر را حذف کنم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

خلاصه داستان و توضیحات کارگردان :موضوع اصلی سریال درباره امنیت پرواز است. سال 1363 چند مورد هواپیماربایی در ایران اتفاق افتاد. در آن زمان محسن رضایی ، فرمانده وقت سپاه پاسداران موضوع را با حضرت امام(ره) در میان گذاشت، حکمی از طرف حضرت امام صادر شد که تا الان در کشور اجرا می شود و به موجب آن حکم، مسئولیت امنیت پرواز و هواپیماها در آسمان و زمین به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار شده است.

در امنیت پرواز یک اصل ثابت هست و آن حفاظت از هواپیماست. اما اتفاقات بی شماری وجود دارد که ممکن است فقط یک بار در آسمان یا روی زمین روی بدهد و فقط یک بار فرصت است تا درست ترین تصمیم گرفته شود. خود این موضوع در ظاهر یک مساله امنیتی است، اما در واقع هزاران همکاری و هماهنگی لازم دارد. بخشی از مسأله هم مربوط به جان مسافران هواپیماست.

چکامه چمن ماه از سریال آسمان من حذف میشود؟

چکامه چمن ماه از سریال آسمان من حذف میشود؟
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 42
برگرفته از بانی فیلم - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 26 16
نظر کاربران
حسنی

حسنی

حیف نیست این همه زحمت برای فیلم وسریال این مملکت کشید به چه قیمتی ارزشهای خود رابه شبکه بی ارزش جم وامثال آن فروختید

پاسخ دادن 3 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف