نمناک اخبارحوادث قتل پدر بخاطر چک کردن گوشی پسرش!
چک کردن گوشی ، قتل
مرد 44 ساله به دلیل چک کردن گوشی پسرش جان خود را از دست داد. پسر جوان گفت: روز حادثه پدرم گوشی ام را گرفته بود و داشت محتویات آن را چک می کرد. او به فیلم ها و عکس های داخل گوشی ام اعتراض کرد و همان لحظه بین ما درگیری به وجود آمد.
تاریخ انتشار : 17 دی 1394

چک کردن گوشی پسر جان پدر را گرفت

مأموران پلیس شهرستان سیرجان در جریان مرگ مرموز مردی در بیمارستان قرار گرفتند. طبق گزارش بیمارستان این مرد 44ساله بر اثر ضربه جسمی تیز و برنده مجروح شده و از شامگاه 13آذر به بیمارستان منتقل شده بود اما پس از 3روز جدال با مرگ، جانش را از دست داد.

تیمی از مأموران برای کشف حقیقت به تحقیق از خانواده قربانی پرداختند. آنها مدعی شدند که مرد 44ساله به دلیل برخورد با شیشه شکسته شده دچار جراحت شده و همه ماجرا یک حادثه بوده است. چند روز بعد اما پدربزرگ خانواده راهی اداره پلیس شد و راز مهمی را فاش کرد. او گفت که مرگ پسرش حادثه نبوده و او توسط نوه اش به قتل رسیده است. به این ترتیب پسر 17ساله که عامل این جنایت بود دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل پدرش اعتراف کرد.

او گفت:روز حادثه پدرم گوشی ام را گرفته بود و داشت محتویات آن را چک می کرد. او به فیلم ها و عکس های داخل گوشی ام اعتراض کرد و همان لحظه بین ما درگیری به وجود آمد. من که کنترلی روی رفتارم نداشتم، چاقویی برداشتم و با آن ضربه ای به پدرم زدم. پس از مرگ پدرم با مشورت خانواده ام تصمیم گرفتیم راز این جنایت را مخفی نگه داریم اما همه چیز لو رفت. براساس این گزارش، هرچند پسر نوجوان به جنایت اعتراف کرده، اما اولیای دم با حضور در دادسرا اعلام گذشت کردند و به محض ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان، متهم از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه خواهد شد.

قتل پدر بخاطر چک کردن گوشی پسرش!

قتل پدر بخاطر چک کردن گوشی پسرش!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از انتخاب - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف