نمناک اخباراقتصاد چگونه با مناقصات و مزایده به موفقیت دست یابیم؟
همه ی ما می دانیم که کسب درآمد یکی از مهمترین اهداف هر کسب و کاری است و راه های مختلفی دارد.هر شرکت و یا هرشخصی با توجه به سیاست های کاری خود روش مناسب کسب درآمد را انتخاب میکند. یکی از بهترین این راه ها شرکت در مناقصه و مزایده و استعلام ها می باشد.

موفقیت نزدیک است ...فقط کافی است مناقصات ، مزایده ها و استعلام کارتان را از دست ندهید

رپورتاژ آگهی :همه ی ما می دانیم که کسب درآمد یکی از مهمترین اهداف هر کسب و کاری است و راه های مختلفی دارد.هر شرکت و یا هرشخصی با توجه به سیاست های کاری خود روش مناسب کسب درآمد را انتخاب میکند. یکی از بهترین این راه ها شرکت در مناقصهو مزایده و استعلام ها می باشد.
 
1. امروزه تمامی پروژه های پر سود از طریق برگزاری مناقصه و مزایده و استعلام برگزار میشود.پس اگر میخواهید این پروژه ها را از دست ندهید حتما باید حواستان به مناقصات و مزایدات و استعلام های درحال برگزاری باشد.
برای اینکه بتوانید از این سه اتفاق مهم اقتصادی عقب نمانید باید به موقع از برگزاری آن ها مطلع شوید.
این اولین و مهم ترین قدم برای شروع کار است.اما با روشی بسیار ساده میتوانید به تمامی این اطلاعات به موقع دسترسی پیدا کنید و خیالتان از این بابت راحت باشد.پایگاه مناقصات کشور پارس نماد داده ها بهترین انتخاب برای دسترسی به این اطلاعات است.
 
 
حتما در اولین فرصت به سایت این شرکت مراجعه کنید تا با دنیایی از مناقصات و مزایدات و استعلام های سراسر کشور آشنا شوید.مزایایی که این سایت را بسیار متمایز کرده است شامل دسته بندی صنفی و تخصصی مناقصات و مزایدات واستعلام ها ، اطلاع رسانی مزایدات املاک ، بازنشر کامل استعلام هایسایت ستاد (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) ، اطلاع رسانی لحظه ای ، قابلیت جستجو بر اساس موضوع ، استان ، برگزار کننده ، تاریخ و... امکان استفاده از اپلیکیشن اندروید و ios و ربات تلگرام می باشد.انتخاب این سایت بهترین روش برای برداشتن قدم اول است.
 
 
2. اما قدم دوم :شما باید اطلاعات صحیح و کاملی در خصوص هر معامله کاری داشته باشید ، اطلاعاتی نظیر محل برگزاری ، مدت مقرر برای اعلام آمادگی و یا میزان مبلغ تضمین شرکت در این پروژه ها..این موارد به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم درستی برای شرکت کردن در این پروژه ها بگیرید.
3. سومین قدم شناسایی شرایط شرکت در مناقصه ؛ استعلام و یا مزایده می باشد.
از آنجایی که اغلب مناقصات و مزایدات شرایط خاص خود را دارند لازم است پیش از هر اقدام دیگری یک چک لیست از شرایط احراز هر مناقصه یا مزایده تهیه شود.(شرایط شرکت در هر مناقصه یا مزایده پیشتر توسط مناقصه گزار یا مزایده گزار تعیین گردیده) مشخص کردن شرایطی که دارید در مقابل شرایطی که مورد نیاز است میتواند امکان شرکت در مناقصه یا مزایده را برای شما نمایان کند.
قدم بعدی گردآوری سریع و با دقت مدارک مورد نیاز و تحویل به موقع آن به مناقصه گزار یا مزایده گزار میباشد.
خیلی از شرکت کنندگان در مناقصه و یا مزایده به دلیل اهمیت ندادن به همین مساله مهم و یا غافل شدن از اهمیت مدارک ارائه شده و زمان پایان فرصت آن ، مناقصه و یا مزایده را از دست می دهند. حتما حواستان باشد که اغلب مناقصات و مزایدات تمدید نمی شوند و امکان تصحیح مدارک و یا ارائه مدارک به طور کامل وجود نخواهد داشت.خیلی از رقبای شما در همین جای کار از دور رقابت خارج می شوند.
تا اینجای کار شما مهمترین قسمت های پروژه تان را انجام داده اید و حالا باید گوش به زنگ نتایج بازگشایی پاکات مدارک باشید.
معمولا برای هر پروژه سه برنده اعلام می شود که در ابتدا از برنده شماره اول برای انجام ادامه روند معامله دعوت می شود و در صورتیکه برنده اول پاسخگویی مناسب نداشته باشد به سراغ برنده دوم و بعد از آن برنده سوم می روند. پس مراقب باشید که اگر نفر اول شدید حتما اخبار مربوط به آن مناقصه یا مزایده را به دقت دنبال کنید تا بر اثر بی دقتی از دور خارج نشوید.اگر نفر اول هم نشدید همچنان احتمال به دست گرفتن آن مناقصه یا مزایده وجود دارد.بنابراین تا عقد و اجرای کامل قرار داد مساله را دنبال کنید.
مراحلی که گفته شد به شما کمک میکند تا راحت تر به شرکت در مناقصه و مزایده و استعلام هایی که برگزار میشود بپردازید.
 
 
شما برای موفقیت در کسب و کارتان و شرکت کردن در پروژه هایی که گفته شد کار سختی پیش رو ندارید فقط کافی است اولین گام را محکم بردارید. گاهی یک گام کوچک در مسیر درست می تواند به بزرگترین گام زندگیتان تبدیل شود.
مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها به عنوان جامع ترین پایگاه مناقصات به شما کمک خواهد کرد در مناقصات مزایدات واستعلام ها یک گام جلوتر باشید.
راه های ارتباط با مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
021-88349670-5

 

چگونه با مناقصات و مزایده به موفقیت دست یابیم؟

چگونه با مناقصات و مزایده به موفقیت دست یابیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .